Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

O mnie, o blogu i o Crystal House

O mnie

Nazywam się Dariusz Przewocki i pochodzę z Gdańska. Od zawsze podążam za marzeniami. To one napędzają mnie do działania. Wiele lat temu potrzeba podróżowania zawiodła mnie na pokład  statku pasażerskiego. Jako marynarz odwiedziłem kilkadziesiąt portów i pokochałem różnorodność świata, bogactwo kultur, smaków i zapachów. W czasie moich wojaży, obserwując luksusowe rezydencje położone w najpiękniejszych zakątkach, zainteresowałem się rynkiem nieruchomości premium, a po powrocie do kraju odkryłem w sobie pasję sprzedawcy. Ta branża okazała się moim przeznaczeniem. Oddaję się jej bez reszty i odczuwam głęboką satysfakcję – czy jest coś przyjemniejszego, niż pomagać klientom spełniać ich marzenia?

Nade wszystko lubię nowe wyzwania, dlatego postanowiłem sprawdzić się w zupełnie nowej roli i założyłem bloga.

O blogu

Charakter mojej pracy i osobiste zainteresowania sprawiają, że na co dzień mam do czynienia z dobrami luksusowymi, ekskluzywnymi nieruchomościami, najlepszą  architekturą, fantastycznym designem i wyrafinowanym pięknem. Chciałbym podzielić się z Wami moją fascynacją światem luksusu – stąd właśnie pomysł na blog.

Razem będziemy podążać za marzeniami de luxe. Będę was inspirował i zachęcał do inwestowania w siebie. Zabiorę was w podróż po dostępnej wybranym krainie piękna i elegancji. Ekskluzywna moda, design i gadżety z najwyższej półki, zapierające dech w piersiach apartamenty i domy, olśniewające pejzaże, zastrzyki z adrenaliny wprost ze świata motoryzacji oraz wyselekcjonowane newsy i lifestylowe inspiracje – wszystko to znajdziecie na moim blogu. Tylko pozytywne emocje. Zapraszam do lektury!

O Crystal House

Od dziesięciu lat kieruję Agencją Nieruchomości CRYSTAL HOUSE, działającą w segmencie nieruchomości premium. Jej silna pozycja na rynku  jest efektem mojego wieloletniego doświadczenia, licznych kontaktów z inwestorami i indywidualnych predyspozycji budujących zaufanie. Udało mi się też stworzyć profesjonalny, wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów, którzy zapewniają perfekcyjną i kompleksową obsługę realizowanych transakcji.

W ofercie posiadamy apartamenty, lofty, rezydencje i grunty inwestycyjne. Dodatkowo pośredniczymy w obrocie powierzchniami biurowymi, magazynowymi oraz handlowymi. Działamy też na rynkach zagranicznych – we Francji (Cannes, Nicea, Saint Tropez), Monaco, Hiszpanii (Marbella oraz wybrzeża Costa del Sol i Costa Blanca), Szwajcarii, Londynie i Nowym Jorku.