Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Gdzie mieszkać zagranicą – moje topowe lokalizacje

Ależ ten czas leci… ani się obejrzałem, a od ostatniego wpisu minęło prawie 5 miesięcy. To czas, który poświęciłem na rozkręcanie mojego międzynarodowego biznesu nieruchomościowego. Kto mnie zna i czyta bloga, ten wie, że od początku tego roku dzielę swój czas między Polskę i Hiszpanię.

Jednak już od jakiegoś czasu nosiłem się z zamiarem powrotu do pisania bloga dla Was, a idealna okazja do tego, żeby znowu coś zamieścić jest właśnie dziś 🙂 Dlaczego?

6 lat bloga Mr Luxury

Dokładnie 6 lat temu, w moje urodziny 7 września, publikowałem swój pierwszy tekst na blogu. Pomysł, żeby pisać o wszystkim tym, co luksusowe kiełkował w mojej głowie przez kilka lat, a dzień moich urodzin uznałem za świetny punkt zero.

Dlatego powrót do pisania właśnie dziś po dłuższej przerwie jest dla mnie nie tylko radością, ale też zobowiązaniem, żeby znowu powrócić do regularnego publikowania treści dla Was.

A co przygotowałem na dziś? Tak jak wspomniałem, od kilku miesięcy intensywnie pracuję nad rozwojem mojego biura Crystal House za granicami Polski. Dlatego dziś krótko opiszę dla Was topowe lokalizacje poza Polską.

Apartamenty zagraniczne – gdzie warto inwestować?

Coraz więcej naszych rodaków szuka okazji do inwestowanie poza Polską, a zagraniczne nieruchomości są jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań. Oto lista 5 krajów, które warto rozważyć jako lokalizacje dla takiej inwestycji.

1. Hiszpania

To musiał być pierwszy kraj na mojej liście 😉 Rynek nieruchomości w Hiszpanii jest stosunkowo stabilny i oferuje atrakcyjne ceny w porównaniu z innymi krajami europejskimi. Dodatkowo istnieją programy rządowe i samorządowe, które wspierają inwestycje zagraniczne. Ogromnym atutem kraju Cervantesa są oczywiście piękne plaże, kultura i kuchnia Hiszpanii, świetna sieć dróg, liczne lotniska międzynarodowe i bardzo znośne koszty życia.

Co warto kupić: apartamenty na wynajem i luksusowe wille w Marbella i okolicach.

Sprawdź ofertę hiszpańskich nieruchomości Crystal House.

2. Portugalia

Mniejsza – choć nie młodsza – siostra Hiszpanii na Półwyspie Iberyjskim również jest bardzo atrakcyjnym kierunkiem dla polskich inwestorów. Posiada wszystkie zalety Hiszpanii – jedzenie, kulturę, pogodę, przyrodę czy historie – ale jest nieco mniejsza i odrobinę mniej popularna. Jednak miejscowości takie. jak Algarve to popularny kierunek nie tylko wakacyjny, ale również nieruchomościowy.

Co warto kupić: luksusowe wille.

Sprawdź ofertę portugalskich nieruchomości Crystal House.

3. Francja

Bogactwo Francji mogłoby obdzielić co najmniej kilka innych krajów, jeśli chodzi o niesamowite nieruchomości. Jest przepiękne Lazurowe Wybrzeże ze swoimi cudownymi, malowniczymi miejscowościami, jak choćby Saint-Tropez, Cannes czy Villefranche-sur-Mer.  Są typowo alpejskie kurorty jak Chamonix czy Megeve. A te fantastyczne lokalizacje to przecież nie wszystko – jest też kultura, gastronomia, historia, przyroda… Zdecydowanie warto zainwestować swoje pieniądze właśnie w tym kraju.

Co warto kupić: apartamenty i luksusowe wille na Lazurowym Wybrzeżu oraz zimowe rezydencje w Alpach.

Sprawdź ofertę francuskich nieruchomości Crystal House.

4. Chorwacja

Do niedawna Chorwacja kojarzyła się głównie z tanim kierunkiem na wakacyjny wyjazd, ale to już przeszłość. Od pewnego czasu Chorwacja jest w gronie krajów, w których warto zainwestować w nadmorskie nieruchomości. Co w sumie nie powinno dziwić, bo jest to piękny kraj na południu Europy o linii brzegowej liczącej ponad 6200 km.

Co warto kupić: luksusowe domy nad morzem.

Sprawdź ofertę chorwackich nieruchomości Crystal House.

Jeśli interesują Was nieruchomości w tych lokalizacjach, koniecznie odezwijcie się do mnie.

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *