Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Otworzyłem biuro Crystal House International w Marbelli!

przez Posted on 0 No tags 0

Kilka tygodni temu spełniło się jedno z moich życiowych i biznesowych marzeń – otworzyłem biuro Crystal House International w przepięknej hiszpańskiej Marbelii i póki co zamierzam tu mieszkać i zarządzać rozwojem marki Crystal House International!

Dlaczego Marbella?

To nieduże miasto jest jednym z najsłynniejszych (jeśli nie najsłynniejszym) kurortem nie tylko Hiszpanii, ale też Europy. Jeśli będziecie mieć szczęście, na ulicy spotkacie George’a Clooneya, Julio Iglesiasa czy Antonio Banderasa.

Marbella jest miastem, którego gwiazda na dobre rozbłysła w latach 60-tych XX w., kiedy reżim Franco otworzył się na zagranicznych turystów. Atrakcyjne położenie, doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych, bliskość gór i łagodny klimat sprawiły, że z roku na rok miejscowość stawała się coraz popularniejsza. Warto wspomnieć o takich atrakcjach Marbelli jak stare miasto i liczne zabytki chrześcijański i islamskie, a nawet starożytne, Złota Mila (czyli odcinek drogi krajowej N340, wzdłuż której usytuowane są najbardziej luksusowe i najdroższe rezydencje), port Banus (w którym doba cumowania kosztuje nawet kilka tysięcy euro) czy przepiękne plaże.

Z Marbelii blisko do Málagi, która znajduje się w odległości ok. 50 km. Dzięki temu Marbella jest świetnie skomunikowana – w Máladze jest lotnisko, z którego można dolecieć do każdego istotniejszego miasta w Europie. W odległości kilkudziesięciu kilometrów są też kasyna Gibraltaru.

Nie bez znaczenia jest też klimat – ponad 320 słoneczne dni w roku sprawiają, że jest to najbardziej słoneczne miasto w całej Hiszpanii. Najzimniejsze miesiące to grudzień, styczeń i luty, kiedy temperatura wynosi ok. 12-14oC. 20oC w listopadzie nie jest tu niczym zaskakującym.

Któż nie chciałby tu mieszkać? 

Crystal House International

Właśnie w takim miejscu postanowiłem rozwijać dalej swoją firmę. Moja polska spółka działa niczym dobrze naoliwiona maszyna, dzięki moim współpracownikom na miejscu, a ja mogę zająć się budowaniem biznesu na południu Europy.

W naszej ofercie już są niesamowite nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego, nie tylko na Costa del Sol, ale ze wszystkich hiszpańskich wybrzeży. Dzięki współpracy z innymi pośrednikami sprzedajemy też rezydencje z wybrzeża Portugalii, południa Francji, Włoch, Chorwacji, a także Sardynii i Balearów.

Będziemy też zajmować się wynajmem ekskluzywnych apartamentów i chaletów w kurortach narciarskich takich jak Chamonix, Megève, Courchevel czy Cortina d’Ampezzo, a także w hiszpańskiej Sierra Nevadą. Zwłaszcza ta ostatnia lokalizacja jest bardzo ciekawa – rano można poszusować na nartach lub snowboardzie po świetnie przygotowanych słonecznych stokach, a po południu pić drinka z palemką na plaży jednego z resortów Costa del Sol. 

Zapraszam do kontaktu ze mną na d.przewocki@crystalhouse.pl!

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *