Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Kup ze mną nieruchomość w pięknej Chorwacji!

Jakiś czas temu pisałem dla Was o Hiszpanii, Portugalii i Francji jako świetnych lokalizacjach do zakupu nieruchomości wakacyjnej, drugiego domu, a nawet głównej siedziby dla rodziny. Dziś czas na kolejną destynację, czyli piękną bałkańską Chorwację.

📸 canva.com

Chorwacja – nie tylko na wakacje

Po Hiszpanii, Portugalii i Francji, położona nad Adriatykiem Chorwacja jest kolejnym kierunkiem, który proponuję moim klientom. To piękny kraj na południu Europy o długiej linii brzegowej, posiadający ponad tysiąc dwieście mniejszych i większych wysp (z których tylko 66 jest zamieszkanych), dobrą kuchnię i całkiem niezłe alkohole. Od pewnego czasu moja firma Crystal House działa również na tym rynku i zapewnia klientom kompleksową obsługę – od zidentyfikowania idealnej nieruchomości, przez okazanie i sprawdzenie wszystkich dokumentów, aż po finalizację transakcji i późniejsze wsparcie np. w wynajmie (w przypadku nieruchomości inwestycyjnych).

📸 canva.com

A dlaczego warto rozważyć ten kierunek? Oto 3 powody, które sprawiają, że Chorwacja jest świetną alternatywną dla południa zachodniej Europy

1. Jest nieco taniej

Dzieje się tak ze względu na to, że Chorwacja przez długi czas była częścią dawnej Jugosławii, a tym samym częścią Europy Wschodniej.

2. Jest nieco bliżej

Do Chorwacji z Polski jest bliżej niż na Lazurowe Wybrzeże, do Hiszpanii czy Portugalii.

📸 canva.com

3. Jest piękne morze

Długość linii Chorwacji to aż… 5790 km! Jest tak dlatego, że Chorwacja ma ponad 1000 wysp, które również zaliczają się do linii brzegowej. Zresztą chorwacki Adriatyk jest po prostu cudowny i nie znam nikogo, kto nie zakochałby się w wybrzeżu tego kraju.

Poza wszystkim Chorwacja to po prostu piękny kraj, w którym warto nie tylko bywać, ale też zamieszkać!

📸 canva.com

3 polecane nieruchomości

Willa na Istrii

Urocza rustykalna willa z nowoczesnym, ale tradycyjnym stylem architektonicznym znajduje się na istryjskiej wsi, w doskonałej odległości od turystycznych atrakcji Rovinj, Poreč i Pula.

Cena: 4,3 mln złotych

📸 Crystal House

Wille na Vis

Na wyspie Vis, która od niedawna jest aktywnie promowana przez media do kręcenia „Mamma Mia”, od dziesięcioleci znanej również jako jedno ze szczególnych miejsc na Adriatyku, powstają 4 luksusowe wille.

Cena: 680 000 euro

📸 Crystal House

Apartement w Trogirze

Apartament Solis to luksusowy, nowoczesny apartament z trzema sypialniami. Znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, zaledwie 50 metrów od morza, w cichej, malowniczej nadmorskiej miejscowości niedaleko Trogiru.

Cena: 645 000 euro

📸 Crystal House

 

 

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *