Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Zamieszkaj na południu Europy – Francja

Jakiś czasu temu napisałem dla Was tekst o nieruchomościach w Hiszpanii i Portugalii – obiecałem wtedy, że kolejny z nich poświęcę Francji. Tak, jak w przypadku Hiszpanii i Portugalii, również we Francji jakość świadczonej przez moją firmę usługi to coś, co bezpośrednio przekłada się na satysfakcję moich klientów. Jednak poza Polską podejmuje dodatkowe kroki po to, aby zabezpieczać transakcję i klienta.

Od lat współpracuję z francuskimi pośrednikami. Wspólnie tworzymy wyjątkowe doświadczenie zakupowe dla naszych klientów: wyszukujemy inwestycje, sprawdzamy je na miejscu, towarzyszymy klientom podczas wizji lokalnej, a także wspieramy podczas finalizacji transakcji. Dbamy o to, żeby klient czuł się zaopiekowany od momentu, gdy skontaktuje się z nami, do chwili, gdy po raz pierwszy przekroczy próg swojej nowej nieruchomości. 

Dlaczego warto kupić nieruchomość we Francji?

Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że południe Francji, a zwłaszcza Lazurowe Wybrzeże znam jak własną kieszeń. Saint Tropez, Saint-Jean-Cap-Ferrat, Cannes a także Monaco – poznałem te okolice od podszewki.

Południe Francji, a Lazurowe Wybrzeże w szczególności to jedno z moich ulubionych miejsc na ziemi – ten rozciągający się od Cassis aż po granicę włoską odcinek brzegowy Prowansji co roku odwiedza średnio 10 milionów turystów! Na początku XIX w. wybrzeże odwiedzane było jedynie zimą przez bogatych Francuzów i Anglików; masowa turystyka rozwinęła się  dopiero po  II wojnie światowej. Wtedy też w rejonie powstały liczne hotele, mariny, kąpieliska i kasyna.

A za co dziś uwielbiam to miejsce? Fantastyczne widoki, ciepłe morze, wiele słonecznych dni w roku, piękna przyroda, najlepsza kuchnia świata, najlepsze wina świata i najlepsze sery świata, a do tego naprawdę niesamowite nieruchomości.

Mimo iż Francuzi mają opinie zadufanych w sobie, ja mam tylko dobre doświadczenia z nimi. To bardzo sympatyczni i otwarci ludzie. Problematyczna może być jedynie ich brak znajomości, ale i to daje się obejść. Po prostu trzeba się nauczyć francuskiego 😉 Ta umiejętność przyda się szczególnie, jeśli planujecie zakup nieruchomości na południu Francji.

A warto o takim zakupie pomyśleć, bo to doskonała lokata kapitału, ale też super dom wakacyjny w jednym z najpiękniejszych zakątków globu! Coraz więcej dobrze sytuowanych Polaków inwestuje w apartamenty i wille na południu Francji. 

5 polecanych nieruchomości we Francji

1. Piękna willa w Cannes za 33,2 miliona złotych

📸 Crystal House

2. Luksusowa nieruchomość w Saint Tropez za 20,3 miliona złotych

📸 Crystal House

3. Spektakularna willa w Cannes za 25,8 miliona złotych

📸 Crystal House

4. Niesamowita Villa Mento za 20,2 miliona złotych

📸 Crystal House

5. Luksusowa rezydencja w Cannes za 27,2 miliona złotych

📸 Crystal House

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.