Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Przepiękna nowoczesna rezydencja we włoskim stylu w Wawrze

przez Posted on 0 No tags 0

Ostatnio do oferty mojej firmy Crystal House trafiła wyjątkowa nieruchomość na warszawskim Wawrze – to przepiękna, ekskluzywna i nowoczesna rezydencja we włoskim stylu. Chciałbym Wam ją dziś pokazać.

Rezydencja Wawer Rezydencja Wawer Rezydencja Wawer

Kilka słów o Wawrze

Wawer to jedna z warszawskich dzielnic położona na południu miasta, po prawej stronie Wisły. Dominuje tu zabudowa willowa w otoczeniu pięknych mazowieckich lasów sosnowych.

Rezydencja Wawer

Wawer został włączony w granice Warszawy dopiero w 1951 r. – wcześniej był jedną z podwarszawskich miejscowości położonych wzdłuż tzw. linii otwockiej, czyli trasy kolejowej przebiegającej przez podwarszawskie miejscowości letniskowe.

Rezydencja Wawer

Dziś Wawer to willowa część Warszawy, słynąca z ciszy, spokoju i pięknej przyrody. Atutem położenia nieruchomości jest bliskość do: lotniska, szkoły amerykańskiej, centrum Warszawy oraz bardzo łatwy dostęp do nadwiślańskiej plaży, tuż obok. Poza tym działka zlokalizowana, w bardzo bezpiecznym miejscu.

Rezydencja Wawer

A dlaczego warto zamieszkać właśnie tutaj? Mimo iż Wawer jest częścią Warszawy, to na tle innych warszawskich dzielnic wyróżnia go powierzchnia terenów zielonych – to aż 70% całej dzielnicy! Blisko stąd do urokliwego Mazowieckiego Parku Krajobrazowego i dzikich brzegów Wisły. Niewątpliwą zaletą jest też wysoki poziom bezpieczeństwa na tle stołecznych statystyk i świetna komunikacja z pozostałymi dzielnicami stolicy.

Rezydencja Wawer Rezydencja Wawer Rezydencja Wawer

Przepiękna urządzona we włoskim stylu rezydencja w Wawrze

Licząca 480 m2 rezydencja położona na działce o powierzchni ok. 2500 m2 to niesamowita nieruchomość we włoskim stylu wykończona z wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów.

Rezydencja Wawer

Do domu wchodzi się przez okazały hol, wyłożony olejowaną, dębową podłogą. Są tu też duże, wysokie przeszklenia wychodzące na ogród z basenem zewnętrznym. Na tym poziomie znajduje się salon z kominkiem, jadalnia i kuchnia z meblami Varenna Poliform oraz ze sprzętem Gaggenau, a także toaleta dla gości wyłożona trawertynem. Ponadto na poziomie parteru znajduje się pomieszczenie techniczne w którym znajdują  się kotłownia, a także filtry i osprzęt basenowy oraz garaż na 3 samochody.

Rezydencja Wawer Rezydencja Wawer

Pierwsze piętro to strefa prywatna i wypoczynkowa – jest tu otwarta przestrzeń relaksu, główna sypialnia z pokojem kąpielowym i widokiem na ogród i basen a także trzy inne sypialnie, w tym jedna gościnna z własną łazienką. Na tym poziomie znajduje się też gabinet, siłownia i pomieszczenie godpodarcze.

Rezydencja Wawer

Dom otacza przepiękny, zadbany ogród.

Cena tej nieruchomości to 17 900 000 zł. 

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.