Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Kup ze mną swoją wymarzoną nieruchomość na południu Europy!

Zmiany, zmiany, zmiany.. bez tego moja firma nie mogłaby się rozwijać w taki sposób, w jaki chciałbym. Dlatego już od jakiegoś czasu dość intensywnie angażuję się w rozwijanie usług pośrednictwa na rynkach zagranicznych. Moje główne kierunki to Hiszpania, Portugalia, Francja i Chorwacja; dziś przedstawię zalety tych dwóch pierwszych lokalizacji. Jeśli szukasz luksusowej nieruchomości w jednym z tych krajów, czytaj dalej!

Usługi Crystal House na rynkach zagranicznych

Jakość świadczonej przez moją firmę usługi to coś, co bezpośrednio przekłada się na satysfakcję moich klientów. Nie inaczej jest w przypadku usług na rynkach zagranicznych. Jednak poza Polską podejmuje dodatkowe kroki po to, aby zabezpieczać transakcję i klienta.

Od lat współpracuję z pośrednikami z Francji, Hiszpanii, czy Portugalii. Wspólnie tworzymy wyjątkowe doświadczenie zakupowe dla naszych klientów: wyszukujemy inwestycje, sprawdzamy je na miejscu, towarzyszymy klientom podczas wizji lokalnej, a także wspieramy podczas finalizacji transakcji. Dbamy o to, żeby klient czuł się zaopiekowany od momentu, gdy skontaktuje się z nami, do chwili, gdy po raz pierwszy przekroczy próg swojej nowej nieruchomości. 

 

Dlaczego warto kupić nieruchomość w Hiszpanii lub Portugalii?

Jako agencja pośrednictwa w obrocie luksusowymi nieruchomościami poradzimy sobie na każdym rynku, ale specjalizujemy się w kilku krajach południa Europy. Dziś chciałbym się skupić na dwóch z nich: Hiszpanii i Portugalii.

Hiszpania

W słonecznej Hiszpanii najpiękniejsze jest oczywiście… wybrzeże. I to nie tylko Costa del Sol na samym południu, ale też Costa Blanca (Murcia i Walencja) czy Costa Brava (położona na północ od Barcelony). I choć wszystkie te wybrzeża są zupełnie różne, to każde oferuje bardzo dużo, wysokie temperatury w przez cały rok, dostęp do morza Śródziemnego, świetną infrastrukturę i liczne pola golfowe.

Jeśli chodzi o konkretne lokalizacje, polecam Marbella. To nieduże miasto jest jednym z najsłynniejszych (jeśli nie najsłynniejszym) kurortem nie tylko Hiszpanii, ale też Europy. Jeśli będziecie mieć szczęście, na ulicy spotkacie George’a Clooneya, Julio Iglesiasa czy Antonio Banderasa.

Marbella leży u podnóża gór Sierra Blanca, ale to pobliska Sierra Nevada jest szczególnie atrakcyjna ze względu na liczne trasy narciarskie, głównie łatwe i średnie, choć jest też kilka czarnych. Ponad 100 km tras, doskonałe warunki śniegowe i duża ilość słońca sprawiają, że jest to jedna z najchętniej odwiedzanych stacji narciarskich w Hiszpanii.

Sprawdź polecaną nieruchomość.

Portugalia

Położona na końcu Europy Portugalia przez wiele lat była uważana za gorszą siostrę dominującej Półwysep Iberyjski Hiszpanii. Dziś to jeden z tych krajów Europy, które mogą poszczycić się bardzo luksusowymi i bardzo drogimi nieruchomościami.

Na szczególną uwagę zasługują oczywiście znane wszystkim miasta, takie jak Lizbona, Porto, Faro czy Algarve. Dzięki licznym lotniskom są świetnie skomunikowane z resztą kontynentu, blisko stąd też do Hiszpanii drogą lądową.

Oprócz oczywistych zalet, takich jak dostęp do morza czy słoneczna pogoda przez większość roku, warto wspomnieć o wyśmienitej kuchni – w tym małym kraju jest aż 28 restauracji oznaczonych jedną lub dwoma gwiazdkami Michelin – czy polach golfowych. Wielu pasjonatów tego sportu uważa, że Portugalia jest najlepszą golfową destynacją na świecie. W tym kontekście warto wspomnieć o niesamowitej Quinta do Lago.

Portugalia to też szereg ułatwień dla obcokrajowców z zasobnymi portfelami, w tym program Golden Visa pozwalający otrzymać rezydencję w tym kraju osobom, które zainwestują odpowiednio wysokie środki.

A jaką miejscowość polecam szczególnie? Położone nieopodal Lizbony Cascais – dawne miasteczko portowe, które w ostatnich latach rozwinęło się w popularny kurort. To tu znajduje się wiele luksusowych rezydencji należących do bogatych Lizbończyków oraz przybyszów z zagranicy.

Sprawdź polecaną nieruchomość.

Skontaktuj się ze mną!

Jeśli chcesz poznać oferty z południa Europy lub po prostu porozmawiać ze mną o nieruchomościach w topowych lokalizacjach, moje dane kontaktowe znajdziesz tutaj.

 

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.