Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Feliz Natal prosto z Brazylii!

przez Posted on 0 No tags 0

Boże Narodzenie to czas, który spędzamy z najbliższymi osobami. Dlatego w tym roku Isa i ja wybraliśmy się na kilka tygodni do kraju mojej narzeczonej, czyli Brazylii. I choć nie ma śniegu i zimna, jak u nas w Polsce, to ciepła, rodzinna atmosfera jest ta sama.

Ale do rzeczy – dziś jest dzień składania życzeń, więc oto moje życzenia dla Was:

Życzę Wam zdrowia. Ostatnie kilkanaście miesięcy pokazuje, że może ono być znacznie bardziej kruche niż nam się wydaje. Dbajcie o siebie w ten świąteczny czas, a potem w nowym roku.

Życzę Wam spełnienia marzeń. A w zasadzie spełniania – bo samo nic się nie zrobi. Obyście mieli power do tego, żeby realizować swoje plany.

Życzę Wam  sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym – to one motywują nas do pracy i do tego, aby stawać się jeszcze lepszymi ludźmi. A jeśli poniesiecie porażkę – życzę Wam, żebyście umieli wyciągnąć z niej wnioski bo wszystko jest po coś.

I wreszcie, życzę Wam miłości – najbliższej osoby, rodziny, przyjaciół i znajomych. Ale też życzę Wam, żebyście umieli mądrze kochać sami siebie. Miłość to siła napędowa większości ludzkich działań, a im więcej mamy jej w życiu, tym lepiej.

Wesołych Świąt! Merry Christmas! Feliz Natal!

PS Na zdjęciach jest rodzina mojej Isy – w końcu Boże Narodzenie to rodzinny czas 🙂

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *