Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Polskie marki luksusowe

przez Posted on 0 No tags 0

Co prawda Dzień Niepodległości już za nami, ale długi weekend trwa jeszcze przez  chwilę. Pomyślałem sobie, że z tej okazji zrobię dla Was zestawienie 5 polskich marek, które uznawane są za luksusowe przez większość naszych rodaków. Bo choć nie mamy (jeszcze) brandów o międzynarodowej sławie, to na naszym lokalnym podwórku są firmy słynące z ekskluzywności swoich produktów lub usług.

Apart

Ostatnimi czasy jubilerski potentat wielu z nas kojarzy się głównie z “piękną i długą” reklamą, jednak Apart to przede wszystkim wyjątkowa marka, która tworzy swoją historię od ponad 40 lat. Jej założyciele – bracia Adam i Piotr Rączyński – zaczynali od małego warsztatu jubilerskiego, a dziś są liderem branży. Apart sprzedaje biżuterię własną i innych marek, ale dla mnie najbardziej liczy się jako dystrybutor zegarków z najwyższej półki.

📸 Facebook Apart

Irena Eris

Cesarzowa polskich kosmetyków, dr Irena Szołomicka-Orfinger, szerzej znana jako dr Irena Eris również startowała z biznesem blisko 40 lat temu. Jako doskonale wykształcona farmaceutka od początku tworzyła najwyższej jakości kremy i kosmetyki, które jej mąż i wspólnik rozwoził po sklepach. Dziś firma to produkcja kosmetyków (również dla mężczyzn), laboratorium badawcze, ekskluzywne hotele spa, a także sponsoring kobiecego golfa.

📸 Facebook Dr Irena Eris

La Mania

Założona przez Joannę Przetakiewicz La Mania to propozycja modowa dla świadomych siebie kobiet – niezależnych, ambitnych i pełnych pasji; znających i eksponujących swoje mocne strony. Najwyższej jakości materiały, świetne szwalnie, dopracowane projekty i dbałość o topowe wykończenie to znaki rozpoznawcze tej marki. Z ciekawostek: firma deklaruje, że 95% jej kolekcji powstaje w Polsce.

📸 Facebook La Mania

Sunreef  Yachts

O tej marce pisałem kilkukrotnie, dlatego tylko tytułem przypomnienia słów kilka o tym brandzie. Założona przez Francisa Lapp stocznia Sunreef Yachts jest  światowym lider w projektowaniu i konstruowaniu katamaranów żaglowych, motorowych, a także super jachtów typu „custom made”. W swoich realizacjach konstruktorzy z Sunreef Yachts stawiają na luksus i przestrzeń. Na tych łódkach dopieszczony jest każdy detal, zarówno jeśli chodzi o użyteczność i styl, jak i bezpieczeństwo. To innowacyjny design, świetne osiągi, niskie zużycie paliwa i funkcjonalna przestrzeń dla najbardziej wymagających.

📸 Sunreef Yachts

Kuo’s

Kuo’s to wyjątkowe spa w centrum miasta, które pozwala złapać chwilę oddechu i daje ukojenie. Kuo’s oferuje zabiegi na twarz i ciało, a także niektóre procedury medycyny estetycznej oraz spersonalizowane zabiegi. To bez wątpienia propozycja dla tych, którzy od tego rodzaju przybytków oczekują pracy na najlepszych kosmetykach i usługi na najwyższym poziomie.

📸 Facebook Kuo’s

A Wy jakie polskie marki uważacie za luksusowe?

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *