Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Ponadczasowa willa na osiedlu Ventana

przez Posted on 0 No tags 0

Podwarszawska Magdalenka to jedna z tych miejscowości, której nazwę kojarzy wielu Polaków. To tu miały miejsce tzw. rozmowy w Magdalence, czyli negocjacje między władzami PRL a przedstawicielami demokratycznej opozycji pod koniec las 80-tych. To tu przez wiele lat mieszkała diva polskich i zagranicznych scen, Violetta Villas, a także wielu notabli poprzedniego ustroju. Sporo wydarzeń i osobistości jak na jedną małą miejscowość podwarszawską.

📸 Crystal House

📸 Crystal House

Dziś Magdalenka to przede wszystkim spokojne miasteczko, do którego uciekają lepiej sytuowani Warszawiacy. Położona wśród sosnowego lasu jest oazą spokoju, ciszy i przyrody, i to pomimo bliskości trasy S-8, którą szybko można dojechać do centrum stolicy.

📸 Crystal House

📸 Crystal House

I to właśnie nieopodal tej popularnej miejscowości, w uroczym Walendowie, położona jest nieruchomość, która ostatnio trafiła do oferty mojej firmy Crystal House.

Ponadczasowa willa na osiedlu Ventana

Osiedle Ventana to jeden z ciekawszych projektów zlokalizowanych w okolicach Warszawy. Zaledwie 18 km od stolicy, sąsiaduje z Lasami Chojnowskimi, stawami oraz rzeką Utratą. To miejsce dla miłośników przyrody, którzy chcą mieć dostęp do wszystkich udogodnień dużego miasta. Co ważne, w bliskim sąsiedztwie znajdują się parki handlowe – Janki i Maximus, a także lotnisko, żłobki, przedszkola, szkoły, sklepy, stadnina koni, fitness i baseny oraz dwie trasy szybkiego ruchu: katowicka i krakowska.

📸 Crystal House

📸 Crystal House

Architektura domów nawiązuje do tradycji klasycznych dworków, lecz każdy z nich został wykończony zgodnie z życzeniami i gustem właściciela.

📸 Crystal House

📸 Crystal House

Osiedle ma własną strefę rekreacyjną z placem zabaw. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa całodobowa ochrona. Domy otoczone są piękną, indywidualnie zaprojektowaną zielenią, a uliczki wokół są starannie oświetlone i oznakowane.

📸 Crystal House

📸 Crystal House

Dom, który chcę Wam dziś pokazać, to wybudowana w 2008 r. nieruchomość o powierzchni 470 m2, do której przynależy działka licząca blisko 3 hektary. Wybudowany w tradycyjnej technologii posiada garaż na dwa auta.

📸 Crystal House

📸 Crystal House

Na parterze znajduje się strefa reprezentacyjna, a niej salon z biblioteką, jadalnią, oraz kuchnią, a także reprezentacyjny hall oraz gabinet. Dopełnieniem tego poziomu są pomieszczenia gospodarcze takie jak pralnia, czy spiżarnia, zlokalizowane w bocznej części domu.

📸 Crystal House

📸 Crystal House

Na piętrze znajduje się pięć sypialni z łazienkami; cztery sypialnie posiadają balkony. Jedna z sypialni jest obecnie wykorzystywana jako gabinet do pracy. W całym domu ściany i sufity wykończone są gustowną sztukaterią i wysokiej klasy brytyjskimi tapetami.

Cena tej nieruchomości to 7 500 000 zł za w pełni umeblowany, wyposażony i gotowy do zamieszkania dom.

📸 Crystal House

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *