Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Saint-Jeannet: tam, gdzie góry spotykają morze (prawie)

O tym, że bardzo lubię południe Europy, a szczególnie Prowansję, pisałem już nie raz. Tak się złożyło, że całkiem niedawno przejąłem do sprzedaży nieruchomość położoną w bardzo malowniczym miasteczku, Saint-Jeannet.

Saint-Jeannet położone jest w regionie Prowansja-Alpy-Lazurowe-Wybrzeże, bardzo blisko Nicei. Ta malutka, licząca niespełna 4 tys. ludzi miejscowość znajduje się pod wysoką skałą czyli Baou de Saint-Jeannet. Bliskość wzniesień sprawia, że w tym średniowiecznym miasteczku ma swój początek wiele szlaków turystycznych. Z punktu widokowego można podziwiać znajdujące się nieopodal morze, a także wybrzeże od Nicei po Cannes. Blisko stąd też do Monako, gdzie rozgrywane są wyścigi Formuły 1.

Saint-Jeannet to piękne krajobrazy, doskonałe jedzenie i ponad 300 słonecznych dni w roku.W bezpośrednim, w pobliżu są pola golfowe, mariny, w których cumują najpiękniejsze jachty, restauracje i kluby, w których okrągły rok mają miejsce najlepsze imprezy.

Willa Gloria – bo tak nazywa się nieruchomość, o której mowa – to luksusowo wykończony budynek z 6 apartamentami z łazienką. Wnętrza zostały zaprojektowane przez najlepszych designerów. Goście mają do dyspozycji wi-fi, TV, radio i klimatyzację. Jest tu też jadalnia z kominkiem dla 16 osób i kuchnia.

Dom otacza ogród o powierzchni 1,1 ha, w którym jest nie tylko typowo śródziemnomorska roślinność, ale też przykrywany basen i kort tenisowy, a także Domek Ogrodnika z salonem, 2 sypialniami i 2 łazienkami, garderobą oraz w pełni wyposażoną kuchnią.

Cena nieruchomości to 3 000 000 euro.

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *