Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Moon Yacht 60: alternatywa dla domu na południu Europy

Jakiś czas temu napisałem dla Was tekst podsumowujący tegoroczny Cannes Yachting Festival. Jedną z opisanych przeze mnie marek był Moon Yacht. I mój dzisiejszy wpis chciałbym poświęcić właśnie tej marce.

Moon Yacht: katamarany dla żeglarzy kochających luksus

Powiedzieć, że Moon Yacht to zupełnie nowa jakość w świecie katamaranów to powiedzieć mało, bo tworzone przez tę stocznie łodzie to prawdziwe luksusowe domy na wodzie. Każda z nich jest dopracowanym w najmniejszym detalu inżynieryjnym cudem, którego jedynym zadaniem jest zaspokoić żeglarskie potrzeby właściciela. Nazwa stoczni odwołuje się do księżyca i jego wpływu nie tylko na ludzi, ale też na morze. 

📸 moonyacht.pl

Moon Yacht tworzy przestronne, spersonalizowane łodzie o niezrównanym komforcie. Łodzie są projektowane przez zespoły projektowe, które dbają nie tylko o szkutniczą perfekcję, ale tworzą też dedykowane rozwiązania architektoniczne i wnętrzarskie. Przykładem tego, jak owocna może być ich współpraca jest to, że odważna, innowacyjna koncepcja architektoniczna nadbudówki umożliwiła zniwelowanie poziomów salonu i pokładu głównego, dzięki czemu powstał powstał największy pokład słoneczny w swojej klasie.

📸 moonyacht.pl

Katamarany Moon Yacht oferują gościom wspaniałe warunki do wypoczynku. Zaryzykuję stwierdzenie, że te ultra luksusowe domy na wodzie są alternatywą dla nieruchomości na południu Europy – we Francji, we Włoszech czy w Hiszpanii. Zaawansowany systemy żeglugowe dbają o bezpieczeństwo podróży i ułatwiają prowadzenie łodzi.

📸 moonyacht.pl

Last but not least, muszę wspomnieć o materiałach użytych do wykończenia – to tylko najwyższa liga, dzięki czemu łódź jest elegancka, ma ponadczasowy charakter i oferuje swoim właścicielom wyjątkowy poziom wygody. Biorąc pod ile kosztują katamarany spod znaku Moon Yacht, stosunek ceny do jakości jest po prostu doskonały.

📸 moonyacht.pl

Mój typ: Moon Yacht 60

Gdybym miał wybrać jedną łódź z oferty stoczni, byłby to Moon Yacht 60. To nieduży bo 18-metrowy katamaran wyposażony w dwa żagle o łącznej powierzchni 170 m2 i 2 silniki Yanmar 4JH57 o mocy 57KM. Możliwe jest zamówienie go w kilku konfiguracjach, mnie najbardziej spodobała się ta, która posiada 4 sypialnie master z łazienkami. Jacht posiada też pokład słoneczny i duży salon z kuchnią.

Jak dla mnie, to idealna alternatywa dla domu na południu Europy.

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *