Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Przepiękna rezydencja w Konstancinie

przez Posted on 0 No tags 0

W Konstancinie jest wiele wyjątkowych nieruchomości. Ta podwarszawska miejscowość słynie z niebanalnych domów, przedwojennych willi i niesamowitych rezydencji. Dziś mam dla Was właśnie taką nieruchomość, która niedawno trafiła do oferty mojej firmy Crystal House. Jednak zanim opiszę samą nieruchomość, jak zwykle podam Wam kilka informacji o samej lokalizacji czyli Konstancinie.

📸 Crystal House

Kilka słów o Konstancinie

Tonący w zieleni Konstancin od chwili powstania był prestiżową miejscowością, „miastem-ogrodem”, przyciągającym śmietankę towarzyską przedwojennej Warszawy i niezwykle popularnym uzdrowiskiem.

Nie zatem dziwnego, że konstanciński adres to również i dziś przedmiot pożądania dla tych, którzy mogą sobie pozwolić na zakup nieruchomości w tym miasteczku. Konstancin to wymarzone miejsce do zamieszkania dla ludzi, którzy szukają prestiżowej lokalizacji, a zarazem spokojnej przystani, gdzie można odpocząć i „naładować akumulatory”. Są tu fitness kluby, tereny rekreacyjne i uzdrowiskowe, ale też kilka szkół międzynarodowych, kameralne centrum handlowe, a także elitarne galerie sztuki. I wszystko w zasięgu ręki!

📸 Crystal House

Unikatowa rezydencja w konstancińskiej strefie A

Ta niebanalna rezydencja o powierzchni 1100 m2 na działce liczącej blisko 3350 m2 jest położona w strefie A, czyli najlepszej części Konstancina. W jej skład wchodzi dom mieszkalny z basenem i częścią rekreacyjną oraz budynek garażowo-gospodarczy z częścią mieszkalną dla obsługi, a także piękny ogród. To posiadłość dla najbardziej wymagających klientów.

📸 Crystal House

📸 Crystal House

Budynek główny został oddany do użytku w 2007 r. Podczas budowy i prac wykończeniowych korzystano z doradztwa topowych architektów i najlepszych materiałów wykończeniowych, dzięki czemu nawet najdrobniejsze szczegóły zostały dopracowane do perfekcji. Rezydencja wyposażona jest we wszelkie media, w tym klimatyzację, instalację alarmową i monitoring.

📸 Crystal House

📸 Crystal House

Wyjątkowości wnętrzom dodają sufity zdobione ręcznie robionymi sztukateriami; marmurowe, kute ręcznie kominki; zabudowa kuchenna oraz meble wykonane na zamówienie przy użyciu egzotycznego drewna. Podłogi wykonano z drewna egzotycznego Irocco. Charakter wnętrza podkreślają trzy XVIII-wieczne piece kaflowe.

📸 Crystal House

📸 Crystal House

Jak wygląda rozkład domu? W piwnicy znajduje się basen, sauna, duży bar i winiarnia, łazienka, WC oraz pomieszczenia gospodarcze. Parter to strefa reprezentacyjna – przestronny hol z kominkiem, salon z wyjściem na taras, duża kuchnia ze spiżarnią i biblioteka z kominkiem. Od pierwszego piętra zaczyna się strefa prywatna – to tu zlokalizowane są cztery sypialnie i łazienki.

Cena: 19 500 000 zł.

📸 Crystal House

📸 Crystal House

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *