Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Rezydencja Opera: apartament w stylu klasycznym

przez Posted on 0 No tags 0

Jednym z najlepszych adresów w Warszawie jest niewątpliwie Rezydencja Opera. Do oferty mojej firmy Crystal House trafił ostatnio kolejny apartament zlokalizowany w tym stylowym i nowoczesnym budynku. To wyjątkowa nieruchomość, która spodoba się miłośnikom przestronnych i jasnych wnętrz, wykończonych w najwyższym standardzie.

Crystal House

Crystal House

Rezydencja Opera

Rezydencja Opera to de facto dwa budynki wybudowane w latach 2005/2006 (Opera I) i 2011/2012 (Opera II), będące synonimami luksusu i prestiżu. Znajduje się tu apartamenty o powierzchni od 100 do 200 m2, mieszkania typu studio o powierzchni 60 m2 i penthouse’y z dostępem do ogrodu na dachu. I choć budynki mają dość nietypową, nawiązującą do barokowego przepychu, fasadę to mieszkania tutaj rozeszły się niczym ciepłe bułeczki. Ich półkoliste ustawienie i kształt przywodzą na myśl amfiteatr – co było zamierzeniem architekta.

Crystal House

Crystal House

Rezydencja Opera to świetna lokalizacja – w bezpośrednim sąsiedztwie Ogrodu Saskiego i Teatru Wielkiego. Eleganckie klatki schodowe zostały wykończone kamiennymi okładzinami i drewnem egzotycznym. W części wspólnej znajduje się kominek; jest tu też dostępna dla mieszkańców oranżeria, a także basen, sauna i jacuzzi.

Wyjątkowy apartament na sprzedaż

Nieruchomość, którą dziś chciałbym Wam pokazać to blisko 130-metrowy apartament wykończony w najwyższym standardzie; jest zlokalizowany w starszym budynku czyli Rezydencji Opera I. W jego skład wchodzi duży salon, przestronna i świetnie wyposażona kuchnia, dwie sypialnie, gabinet, łazienka, garderoba, WC, pralnia i hol.

Crystal House

Crystal House

Klasyczne w stylu wnętrza są jasne i przestronne. Dominują beże i ciepłe brązy, które tworzą atmosferę przytulności i relaksu. Dzięki temu, że apartament został podzielony na strefę reprezentacyjną i prywatną, jego mieszkańcy – np. dzieci – mogą w nieskrępowany sposób odpoczywać nawet wtedy, gdy  w części reprezentacyjnej są goście rodziców.

Crystal House

Crystal House

Ogromnym atutem jest orientacja mieszkania, którego okna wychodzą na przepiękny Park Saski. Do tego spory balkon pełen kwiatów. Dzięki dużym przeszkleniom mieszkanie jest niezwykle dobrze doświetlone.

Cena apartamentu to 4 500 000 zł. Dodatkowo trzeba doliczyć 100 000 zł za garaż i 50 000 zł za komórkę lokatorską.

Crystal House

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *