Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Idealny dom pod Warszawą

Jeśli nie w Konstancinie czy Podkowie, to gdzie? To pytanie zadaje sobie wiele osób, które z różnych powodów nie chcą mieszkać w tych popularnych podwarszawskich miejscowościach. Dlatego dziś mam coś specjalnego w nieco innej lokalizacji – prawdziwie fantastyczną nieruchomość, którą sprzedaję przez moją firmę Crystal House.

fot. Crystal House

Dom pod Warszawą to propozycja idealna dla kogoś, kto lubi sielską atmosferę małych miasteczek, a jednocześnie chce mieć wszystkie udogodnienia wielkiego miasta na wyciągnięcie ręki. Konstancin, Milanówek czy Komorów to dobrze znane nazwy podwarszawskich miejscowości, w których często osiadają majętni Polacy. Ale są też inne „satelity” Warszawy, na które warto zwrócić uwagę.

fot. Crystal House

Zapomniane uzdrowisko

Mało kto o tym wie, ale położony 30 km od stolicy podwarszawski Grodzisk Mazowiecki był kiedyś miejscowością uzdrowiskową. Dzięki szybkiemu połączeniu kolejowemu z Warszawą, dobrym warunkom klimatycznym i doskonałej jakości powietrza miasteczko było kiedyś bardzo popularne wśród dobrze sytuowanych letników ze stolicy.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Tak było jeszcze w XIX w. Później Grodzisk stał się przede wszystkim ośrodkiem przemysłowym, głównie ze względu na swoje bardzo dogodne położenie blisko Warszawy i wzdłuż linii kolejowej.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Niesamowita rezydencja

Właśnie nieopodal Grodziska znajduje się niesamowita rezydencja, którą chciałbym Wam dziś pokazać. To nowoczesny dom o powierzchni ponad 1000 m2 (!), położony na działce blisko 3-hektarowej. Jest tu też stajnia z padokiem, domek na wodzie i dwa stawy.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Ten niebanalny i wykończony w wysokim standardzie dom posiada basen, saunę, grotę solną, ale tym co robi największe wrażenie są niesamowite, ogromne przeszklenia. Dzięki temu duże przestrzenie wewnątrz są doskonale doświetlone przez cały rok. Znajdziecie tu też salon z kominkiem, kuchnię z jadalnią, ogród zimowy, bibliotekę, sypialnię z pokojem łazienkowym, a także strefę dla gości / dzieci. Jest też garaż na 2 samochody w bryle budynku.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Warto dodać, że dom położony jest na lekkim wzniesieniu, na granicy lasu i nowej zabudowy jednorodzinnej.

Cena? 13 500 000 złotych.

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *