Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Pałac w Konstancinie

przez Posted on 0 No tags 0

Rzadko do oferty mojej firmy Crystal House trafiają pałace, ale kiedy już się tak zdarzy, są to naprawdę fantastyczne nieruchomości. Tym razem mam dla Was rezydencję położoną w podwarszawskim Konstancinie, która jest jedną z niewielu tego typu w tej miejscowości.

Neogotycki pałac Konstancin

fot. Crystal House

Dlaczego warto mieć dom w Konstancinie?

Podwarszawski Konstancin to jedna z najpopularniejszych miejscowości satelickich Warszawy. Jest na tyle daleko, że pozwala swoim mieszkańcom odpocząć od miejskiego zgiełku, ale na tyle blisko, że dojazd do pracy samochodem czy komunikacją nie jest problem. Jego położenie wśród lasów, blisko Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, tutejsze tężnie oraz specyficzny mikroklimat sprawiają, że Konstancin jest często wybierany przez osoby majętne. Swoje siedziby mają tu m.in. rodzina Kulczyków, Jerzy Starak, Ryszard Krauze czy Mariusz Walter.

Neogotycki pałac Konstancin

fot. Crystal House

Nieduży Konstancin posiada wszystko, co do życia potrzebne – są tu fitness kluby, tereny rekreacyjne i uzdrowiskowe, ale też kilka szkół międzynarodowych, kameralne centrum handlowe, a także elitarne galerie sztuki. W zasadzie jedyna rzecz, jaka zmusza tutejszych mieszkańców do wyjazdu z miasta to praca, bo wszystko inne jest na miejscu. Konstancin to wymarzone miejsce do zamieszkania dla ludzi, którzy szukają prestiżowej lokalizacji, a zarazem spokojnej przystani, gdzie można odpocząć i „naładować akumulatory”.

Neogotycki pałac Konstancin

fot. Crystal House

Neogotycki pałac

Nieruchomość, którą dziś chcę Wam pokazać, jest zlokalizowana w tzw. strefie A, czyli najlepszej części Konstancina. Całkowita powierzchnia zabudowy to aż 1200 m2 na działce liczącej ponad 3300 m2. Neogotycki dom został wybudowany na początku XIX w., a jego remont generalny miał miejsce w na przełomie 2005 i 2006 r. Na terenie działki znajduje się też domek gościnny, który stylem nawiązuje do budynku głównego.

Neogotycki pałac Konstancin

fot. Crystal House

Rezydencja posiada trzy kondygnacje naziemnie i jedną podziemną. W części piwnicznej znajduje się basen i ogromny garaż na 8 samochodów. Na parterze znajduje się salon z kominkiem i tarasem ogrodowym, a także oranżeria, gabinet z biblioteką i kuchnia. Pierwsze piętro to strefa prywatna – jest tu sypialnia główna z pokojem kąpielowym i garderobą oraz przestronny hol. Z kolei na drugim piętrze znajdują się dwa apartamenty z łazienkami.

Neogotycki pałac Konstancin

fot. Crystal House

Cena: 9 500 000 zł.

Neogotycki pałac Konstancin

fot. Crystal House

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *