Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Zapraszamy do showroomu!

Klienci mojej firmy Crystal House coraz częściej zwracają uwagę na to, jak wykończony jest apartament czy dom. Im wyższy standard mebli i sprzętów, tym większe szanse na szybką i satysfakcjonującą finansowo sprzedaż. Często też pytają mnie o to, czy dane mieszkanie czy dom ma potencjał, a ja staram się odpowiadać na ich pytania. Żeby robić to dobrze, od pewnego czasu interesuję się szeroko rozumianą aranżacją wnętrz, dzięki czemu jestem w stanie lepiej im doradzić.

Dwa lata temu postanowiłem otworzyć w Warszawie luksusowy showroom S&D Design. Do współpracy udało mi się namówić światowej klasy projektanta Sergeya Kowalenkę. Sergey ma 25 lat doświadczenia w branży, a swoje projekty realizował między innymi w Nowym Jorku, Dubaju czy Moskwie.

To jedyne takie miejsce w Warszawie – znajdziecie tu luksusowe meble, akcesoria i sprzęt domowy z najwyższej półki. Oferujemy naszym klientom zupełnie inne podejście do wykończenia wnętrz i wzbijamy się na wyżyny najlepszego designu rodem z Włoch.

Showroom w Wilanowie

Nasz showroom w Wilanowie działa już od pewnego czasu – wszystkie informacje znajdziecie na stronie internetowej. Sprowadzamy i wystawiamy meble i urządzenia takich marek jakVisionnaire, Shake Design, SCIC, Fendi Cucine, Milldue, Devon & Devon, Longhi czy Poltrona Frau. To absolutne crème de la crème w świecie aranżacji wnętrz.

Zakres usług

W naszym showroomie można obejrzeć czy zamówić praktycznie wszystko, co może posłużyć do wykończenia nieruchomości: meble, armaturę, ceramikę, dywany, tkaniny, podłogi, tapety, oświetlenie, kuchnie…wszystko. Świadczymy też pełną usługę aranżacji wnętrz w wersji VIP.

Jak to wygląda w praktyce? Na początku spotykamy się, żeby poznać potrzeby naszego klienta, zapoznać się z projektem apartamentu czy domu; ustalamy też budżet. Kolejnym krokiem jest przygotowanie zestawu inspiracji (czyli moodboard), który pomaga nam zarysować ogólny charakter wnętrza.

Gdy klient zaakceptuje nasze rozwiązania, przygotowujemy projekty dla każdego pomieszczenia (materiały wykończeniowe, meble, oświetlenie, ceramikę, armaturę, akcesoria, etc.), budżetujemy je i tworzymy harmonogram. Fanom nowinek technologicznych możemy zaoferować innowacyjne rozwiązania smart home. Nadzorujemy też realizację całości przez nasze własne ekipy. Klient ma jedynie zaakceptować efekt finalny i cieszyć się niepowtarzalnym wnętrzem. A my cieszymy się, że udało nam się spełnić czyjeś marzenie!

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *