Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Piękna rezydencja na starym Mokotowie

przez Posted on 0 No tags 0

Wśród wszystkich warszawskich dzielnic Mokotów jest jedną z moich ulubionych. Tym bardziej cieszy mnie, że do oferty mojej firmy Crystal House trafiła ostatnio piękna willa na Łowickiej. To bez wątpienia jeden z najlepszych rejonów Warszawy, zarówno do mieszkania, jak i do prowadzenia biura. A willa, o której dziś mowa, może spełniać obie te funkcje.

Crystal House

Stary Mokotów – cisza, spokój i zieleń

Warszawski Górny Mokotów to jedna z najbardziej prestiżowych części Warszawy, obok Oficerskiego Żoliborza i starej Saskiej Kępy. W tkance miejskiej jest dużo niskiej zabudowy mieszkaniowej, która niejednokrotnie pamięta czasy przedwojenne. Jest tu też bardzo wiele parków i terenów zielonych, sklepów, instytucji kultury czy obiektów sportowych. Nie bez znaczenia jest też bezpośrednie sąsiedztwo centrum, co oznacza, że do Śródmieścia można pójść spacerem.

Crystal House

Nie powinno zatem nikogo dziwić, że nieruchomości na Górnym Mokotowie osiągają najwyższe ceny sprzedażowe: metr kwadratowy kosztuje tu średnio 13 tys. złotych (i mówię o zabudowie wielorodzinnej!). Na Starym Mokotowie sama działka o powierzchni ok. 1000 metrów kwadratowych to wydatek rzędu 7-8 milionów złotych, zaś wolnostojące domy kosztują od 10 milionów wzwyż! Jest to więc dzielnica dla osób najlepiej sytuowanych, a domy na sprzedaż są rzadkością.

Crystal House

Piękna rezydencja na Łowickiej

Wybudowany w 1926 r. 4-kondygnacyjny budynek to jedna z niewielu nieruchomości na sprzedaż w tej okolicy. Willa ma 680 m2 powierzchni i jest położona na około 900-metrowej działce. Dom otacza zadbany miejski ogród.

Crystal House

Budynek przeszedł gruntowny remont (elewacja i wnętrza). Na podłogach położony jest piękny parkiet o unikatowym wzorze, a w strefach częściej używanych (hol) – marmur (biała marianna). Oryginalne drewniane schody pamiętają czasy pierwszych właścicieli. W pięknie doświetlonym salonie z wyjściem na taras i na ogród znajduje się kominek. W niektórych pomieszczeniach są meble na wymiar. Warto wspomnieć też o saunie w piwnicy.

Crystal House

Jeśli jesteście ciekawi, ile kosztuje taki dom, zapraszam do kontaktu 🙂

Crystal House

Crystal House

 

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *