Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Luksusowy apartament w Złotej 44

Mało która warszawska realizacja wzbudzała od samego początku tak wielkie emocje, jak Złota 44. Zaprojektowany przez światowej klasy architekta Daniela Liebeskinda budynek miał być zupełnie nową jakością i kreować styl życia, jakiego w Polsce do tej pory nie było. I tak też się stało.

fot. Crystal House

Tymczasem ja o Złotej 44 czyli tzw. Żaglu Liebeskinda piszę rzadko. Dlatego dziś postanowiłem to nadrobić, tym bardziej, że do oferty mojej firmy Crystal House trafiła ostatnio bardzo ciekawa nieruchomość.

fot. Crystal House

Kilka słów o Złotej 44

Złota 44 to najwyższa wieża mieszkalna tej klasy w Unii Europejskiej. W 192-metrowym budynku znajdują się 54 piętra, a na nich 287 unikatowych apartamentów. Złotą 44 wyróżnia wszystko – architekt, który zaprojektował budynek, materiały, z jakich został on wykonany, aranżacja wnętrz, która redefiniuje pojęcie luksusu i widok na Warszawe z lotu ptaka non-stop. Jak na warunki polskie, ceny za metr kwadratowy powierzchni są zawrotne i osiągają ponad 40 tys. złotych. Ale luksus ma swoją cenę i nabywcy dobrze wiedzą, za co płacą.

fot. Crystal House

Udogodnienia dla mieszkańców

Oprócz standardowych i dostępnych w innych budynkach usług takich jak concierge, siłownia, czy zewnętrzny taras, apartamentowiec oferuje szereg udogodnień, jakich nie ma nigdzie indziej w Warszawie: 25-metrowy prywatny basen, strefę spa z gabinetami masażu, salę kinowa z symulatorem gry w golfa, czy piwniczkę do starzenia i degustacji win. Nie dziwi zatem, że wśród właścicieli apartamentów na Złotej 44 znalazły się takie nazwiska jak Joanna Krupa czy Robert Lewandowski, który klucze do swojego apartamentu odebrał kilka lat temu.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Apartament na sprzedaż

150-metrowy apartament to przede wszystkim niesamowity widok na Warszawę z lotu ptaka. Południowo-zachodnia ekspozycja (apartament położony jest w rogu budynku) pozwala podziwiać ścisłe centrum Warszawy, bliską i daleką Wolę, a także północny Mokotów.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Apartament wykończony został w wysokim standardzie, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Orzech amerykański na podłodze, marmur w kuchni i w łazience, trawertyn w łazience, wykończone fornirem z amerykańskiego orzecha meble w kuchni i sypialni – to tylko niektóre materiały, z których skorzystali projektanci. 

Cena: 6 200 000 zł.

fot. Crystal House

 

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *