Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Dwupoziomowy penthouse w Eko Parku

przez Posted on 0 No tags 0

Dziś mam dla Was perełkę z jednego z najbardziej eksluzywnych osiedli w Warszawie, czyli z Eko Parku. Dwupoziomowy penthouse – bo to o nim mowa – trafił stosunkowo niedawno do mojej firmy Crystal House i z miejsca skradł moje serce pośrednika. Ten nowocześnie wykończony apartament imponuje przestrzenią, doświetleniem i subtelną elegancją.

fot. Crystal House, Dariusz Pruss

fot. Crystal House, Dariusz Pruss

Kilka słów o Eko Parku

Pamiętam, że pierwsze informacje na temat zabudowania terenu, który dziś nazywamy Eko Parkiem pojawiły się jakoś w na początku 2000 r. Od początku wiadomo było, że na tak atrakcyjnych działkach – w bezpośrednim sąsiedztwie Pól Mokotowskich i serca miasta – powstaną wyjątkowe i drogie inwestycje. Za projekty kolejnych kwartałów odpowiadały tak słynne pracownie architektoniczne jak APA Kuryłowicz, DDJM, Bulanda czy Grupa 5. 

fot. Crystal House, Dariusz Pruss

fot. Crystal House, Dariusz Pruss

Tym, co wyróżnia Eko Park spośród innych warszawskich inwestycji o podwyższonym standardzie jest przemyślana koncepcja urbanistyczna. Na obrzeżach kompleksu znajdują się niższe i bardziej kameralne domy wielorodzinne, zaś w jego środku – wysokie punktowce. Teren kompleksu jest otwarty i umożliwia swobodny dostęp dla wszystkich (czego nie doświadczycie w innym podobnym założeniu, czyli Marinie). Są tu też liczne przestrzenie wspólnie, sprzyjające integracji mieszkańców.

Penthouse na 8 piętrze

Bohater mojego dzisiejszego tekstu to liczący 305 metrów kwadratowych luksusowy, dwupoziomowy penthouse. Jeden rzut oka na wnętrza wystarczy, aby przekonać się, że za projektem stoi jedna z lepszych pracowni architektonicznych. Nowoczesna elegancja to połączenie prostoty, minimalizmu i stonowanych kolorów – czerni, szarości i bieli.

Dzięki ogromnym przeszkleniom, apartment jest bardzo jasny i przestronny. Jego sercem jest salon o wysokości 7,5 m, posiadający bezpośrednie wyjście na taras. Poza nim przestrzeń dzienną tworzą jeszcze kuchnia, jadalnia i część wypoczynkowa. Jest też oddzielny pokój gościnny, sauna i hol z garderobą, a także mini siłownia.

fot. Crystal House, Dariusz Pruss

fot. Crystal House, Dariusz Pruss

Na piętrze znajdują się część prywatna – to tu toczy się życie mieszkańców po godzinach. Ogromny master bedroom z pokojem kąpielowym i druga sypialnia z łazienką zapewniają komfortowy wypoczynek. Jest też gabinet, który idealnie przyda się w czasach pandemii.

Warto wspomnieć, że do aranżacji wnętrz użyto najwyższej jakości materiałów (lustra, kamień, stal szczotkowana, dębowa podłoga); zaprojektowano też przepiękne oświetlenie i system podwieszanych ścian.

Cena: 9 000 000 zł (w tym 3 miejsca parkingowe i komórka lokatorska)

fot. Crystal House, Dariusz Pruss

fot. Crystal House, Dariusz Pruss

fot. Crystal House, Dariusz Pruss

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *