Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Piękne mieszkanie w Rezydencji Opera

przez Posted on 0 No tags 0

O Rezydencji Opera pisałem przy okazji topowych nieruchomości w Warszawie. Dziś pokażę Wam jedno z mieszkań w tym budynku, które trafiło do oferty mojej firmy Crystal House.

Rezydencja Opera

Rezydencja Opera to de facto dwa budynki wybudowane w latach 2005/2006 (Opera I) i 2011/2012 (Opera II), będące synonimami luksusu i prestiżu. Znajduje się tu apartamenty o powierzchni od 100 do 200 m2, mieszkania typu studio o powierzchni 60 m2 i penthouse’y z dostępem do ogrodu na dachu. I choć budynki mają dość nietypową, nawiązującą do barokowego przepychu, fasadę to mieszkania tutaj rozeszły się niczym ciepłe bułeczki. Ich półkoliste ustawienie i kształt przywodzą na myśl amfiteatr – co było zamierzeniem architekta.

Rezydencja Opera to świetna lokalizacja – w bezpośrednim sąsiedztwie Ogrodu Saskiego i Teatru Wielkiego. Eleganckie klatki schodowe zostały wykończone kamiennymi okładzinami i drewnem egzotycznym. W części wspólnej znajduje się kominek; jest tu też dostępna dla mieszkańców oranżeria, a także basen, sauna i jacuzzi.

Apartament

Sprzedawany przez moją firmę Crystal House apartament został stworzony w wyniku połączenia dwóch mieszkań i ma 262 mpowierzchni. Istnieje zatem możliwość podzielenia go na dwie odrębne nieruchomości. Co ciekawe, winda wjeżdża bezpośrednio do hallu mieszkania, a ono samo jest niczym penthouse. Apartament jest sprzedawany w pełni umeblowany – został wykończony najwyższej jakości materiałami i sprzętami.

Co będą mieli do dyspozycji nowi właściciele? Salon z kominkiem, kuchnię z jadalnią, bibliotekę, sypialnię master bedroom z łazienką i garderobą, drugą sypialnię również z łazienką i garderobą, pokój gościnny i łazienkę, pomieszczenie gospodarcze, małą toaletę, a także 2 miejsca w garażu podziemnym i 2 komórki lokatorskie.

Cena? 8 600 000 PLN.

Ps. Koniecznie obejrzyjcie film z apartamentu 🙂

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.