Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Luksusowy nowy dom w Magdalence

Podwarszawska Magdalenka to jedna z tych miejscowości, której nazwę kojarzy wielu Polaków. To tu miały miejsce tzw. rozmowy w Magdalence, czyli negocjacje między ówczesnymi władzami PRL a przedstawicielami demokratycznej opozycji. To tu przez wiele lat mieszkała diva polskich i zagranicznych scen, Violetta Villas, a także wielu notabli poprzedniego ustroju. Sporo wydarzeń i osobistości jak na jedną małą miejscowość podwarszawską.

Crystal House

Dziś Magdalenka to przede wszystkim spokojne miasteczko, do którego uciekają lepiej sytuowani Warszawiacy. Położona wśród sosnowego lasu jest oazą spokoju, ciszy i przyrody, i to pomimo bliskości trasy S-8, którą szybko można dojechać do centrum stolicy.

I to właśnie tutaj położona jest nieruchomość, która ostatnio trafiła do oferty mojej firmy Crystal House.

Crystal House

Elegancka posiadłość w Starej Magdalence

Rezydencja, o której mowa, znajduje się w Starej Magdalence. To spokojna i cicha okolica, otulona sosnowym borem. Przeważa tu zabudowa rezydencyjna i jednorodzinna.

Crystal House

Crystal House

Dom o powierzchni blisko 400 metrów kwadratowych jest nowy i wykończony w bardzo wysokim standardzie. Duże przeszklenia i ponadczasowa architektura to jego niewątpliwe zalety. Na parterze znajduje się ogromny salon i półotwarta kuchnia ze spiżarnią oraz garderoba wejściowa i toaleta dla gości. Druga kondygnacja to strefa prywatna – właściciele nieruchomości mają do dyspozycji sypialnię master z pokojem kąpielowym i garderobą, trzy sypialnie i łazienkę oraz wolną przestrzeń, którą można zaaranżować na gabinet. Na poddaszu jest ok. 70 metrów kwadratowych do zaaranżowania, np. na domowe fitness.

Crystal House

Dom posiada wodne ogrzewanie podłogowe, system alarmowy i monitoring, zewnętrzne oświetlenie domu i ogrodu, odkurzacz centralny i kominek gazowy.

Crystal House

Crystal House

Przepiękny ogród

Dom otacza przepiękny ogród, w którym rosną dojrzałe drzewa iglaste. Aranżacja ogrodu zachowuje leśny charakter nieruchomości. System zraszaczy zapewnia optymalną wilgotność wypielęgnowany trawnikom i nasadzeniom ozdobnym.

Jest tu też mały domek ogrodnika, w którym można przechowywać sprzęt ogrodniczy.

Cena: 4 750 000 zł.

Crystal House

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *