Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Balearic Yacht Club: idealna propozycja wakacyjna w czasach COVID

przez Posted on 1 No tags 0

Oj, daje nam ten COVID popalić. Po okresie względnego spokoju w miesiącach letnich, wirus uderzył ze zdwojoną siłą i chyba nikt już nie ma wątpliwości, że nadszedł czas siedzenia w domu. Obecna sytuacja oznacza dla wielu z nas konieczność zrewidowania planów wakacyjnych. A przecież Polacy uwielbiają wyjeżdżać grudniu czy w styczniu na wakacje do ciepłych krajów. Baleary czy Wyspy Kanaryjskie to częste jesienno-zimowe destynacje.

Na szczęście również w czasie pandemii można zorganizować sobie odpoczynek, który będzie spełniał wymogi sanitarne, a jednocześnie zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych urlopowiczów. Rozwiązaniem jest czarter jachtu i dziś chciałbym Wam opowiedzieć o Balearic Yacht Club, czyli firmie mojego kolegi, które oferuje wakacyjne rozwiązania dla pasjonatów jachtów żaglowych i motorowych.

Kilka słów o firmie

Balearic Yacht Club  to zespół pasjonatów żeglarstwa z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży. Najważniejszym elementem działalności firmy jest czarter luksusowych jachtów żaglowych oraz motorowych.

Główna baza znajduje się na Majorce, w malowniczej miejscowości Cala D’or, położonej na wschodnim wybrzeżu, ok. 65 km od Palma de Mallorca. Ten rekreacyjny port położony jest w pobliżu restauracji, klubów, sklepów, hoteli czy centrów aktywności, a także pięknych zatoczek i popularnych piaszczystych plaży np: Cala Gran, Cala Esmeralda, Cala Murada, Cala Mondragó. To strategiczne położenie, idealne do rozpoczęcia rejsu po wyspach Balearów.

Oferta Balearic Yacht Club

Balearic Yacht Club oferuje luksusowe i nowoczesne łodzie żaglowe i motorowe topowych marek  wyposażone w takie udogodnienia jak klimatyzacja, wysokiej klasy osprzęt żeglarski, stały dostęp do sieci czy komfortowe kabiny, a także serwis i obsługę techniczną jachtów, co jest podstawą w obsłudze czarterowej (pozwala utrzymać jednostki na najwyższym poziomie).

Oczywiście, nawet najbardziej zaawansowany jacht nie popłynie daleko bez dobrego skipera, dlatego kapitanowie współpracujący z firmą to najlepsi z najlepszych, którzy zadbają o bezpieczne żeglowanie po każdych wodach. Dodatkowo można zamówić usługę zaprowiantowania jachtu na rejs czy bezpłatny transport z Palma de Mallorca do portu w Cala D’or. Balearic Yacht Club oferuje też możliwość zamówienia cateringu u kucharzy, którzy mogą się poszczycić gwiazdką Michelin. 

Tym, którzy zdecydują się na zakup własnego jachtu i przekazanie go do obsługi czarterowej Balearic Yacht Club (dobry sposób na zarabianie na własnej łodzi), firma doradzi przy zakupie.

Bez wątpienia istotną kwestią jest też cena wyczarterowania takiego jachtu – Balearic Yacht Club ma naprawdę konkurencyjne stawki.

Dlaczego polecam tę firmę?

Tak jak napisałem na wstępie, Balearic Yacht Club to firma mojego kolegi, a więc kogoś zaufanego. Zresztą jakość świadczonych usług miałem okazję sam sprawdzić podczas mojego wakacyjnego pobytu na Majorce. Dodatkowo, taki sposób spędzania urlopu to idealne rozwiązane w czasach pandemii. Last but not least, czy może być lepsze miejsce na izolację niż komfortowy jacht w pięknych okolicznościach przyrody?

1 Response
  • Beata
    5 listopada, 2020

    Genialne miejsca z bajkową atmosferą, solidna firma i wspaniali ludzie. Polecam

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *