Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Spektakularny penthouse z basenem na Starym Mokotowie

Stary Mokotów to zdecydowanie jedna z najpiękniejszych i najbardziej zielonych dzielnic Warszawy. Nic więc dziwnego, że wśród osób szukających mieszkania jest równie popularny co Żoliborz czy Saska Kępa. Podstawowe zalety tej okolicy to liczne tereny zielone (Pola Mokotowskie, Park Morskie Oko, Park Dreszera), doskonały i szybki dojazd do centrum (metro, tramwaje i autobusy), liczne knajpki i punkty usługowe, a także spore połacie terenu z niską, jednorodzinną zabudową. Poza wszystkim, Stary Mokotów jest po prostu piękny.

Crystalhouse.pl

Te mokotowskie atuty sprawiają, że zawsze gdy do oferty mojej firmy Crystal House trafia nieruchomość na sprzedaż w tej okolicy wiem, że transakcja będzie w miarę szybka. W drugiej części tekstu pokażę Wam niesamowity apartament w tej okolicy, ale najpierw pokrótce opowiem o Mokotowie.

Crystalhouse.pl

Dlaczego warto zamieszkać na Starym Mokotowie?

Mokotów ma wiele zalet, którymi kusi potencjalnych mieszkańców. Poniżej przedstawiam Wam moje top 5, które sprawiają, że na Mokotowie mieszka się wspaniale.

Crystalhouse.pl

1. Parki i tereny zielone

Napisałem już o tym na wstępie, ale to coś, co należy podkreślać: Mokotów jest niezwykle zielony. Pola Mokotowskie, Park Dreszera, Park Morskie Oko, Park Arkadia, rodzinne ogrody działkowe – Mokotów daje swoim mieszkańcom oddech mimo iż w zasadzie znajduje się w centrum miasta. Spacerując po urokliwych uliczkach z niską zabudową można się wręcz poczuć jak w miejscowości podmiejskiej.

Crystalhouse.pl

2. Kina i teatry

Kino Iluzjon, Teatr Nowy czy Teatr Guliwer – to tylko kilka przykładów świątyń kultury, jakie znajdziecie na Mokotowie. Mokotów jest znany z bogatego życia kulturalnego i w niczym nie ustępuję w tym względzie Śródmieściu.

Crystalhouse.pl

3. Urokliwe knajpki

Czy na leniwe śniadanie, czy na roboczy lunch, czy na szybką popołudniową kawę czy wreszcie na uroczystą kolację – Mokotów dla każdego ma coś miłego. I znowu: w porównaniu do Śródmieścia czy coraz popularniejszej Starej Pragi, Mokotów nie ma się czego wstydzić.

Crystalhouse.pl

4. Sport i rekreacja

Pod względem dostępności infrastruktury sportowej Stary Mokotów zajmuje czołowe miejsce wśród warszawskich dzielnic. To tutaj znajduje się jeden z dwóch ogólnodostępnych warszawskich basenów olimpijskich. Na Mokotowie zaczyna się też jedna z najdłuższych warszawskich ścieżek rowerowych. Liczne siłownie pod chmurką i miejsca przystosowane do uprawiania sportu to dodatkowy bonus.

Crystalhouse.pl

5. Niski poziom hałasu

Mimo iż dzielnicę przecinają takie ulice jak Al. Niepodległości czy Puławska, wewnątrz kwartałów ulic poziom hałasu jest zaskakująco niski.

Crystalhouse.pl

Spektakularny penthouse

I właśnie tutaj, na wspaniałym Starym Mokotowie znajduje się penthouse, który chciałbym Wam dziś pokazać. To prawdziwa perła wśród sprzedawanych przeze mnie nieruchomości i muszę przyznać, że taki apartament to rzadkość.

Crystalhouse.pl

Dwupoziome mieszkanie liczy 400 m2, a zatem metrażem przypomina raczej dom niż mieszkanie. Biorąc pod uwagę, jakie ma udogodnienia i jak zostało wykończone można spokojnie nazwać je domem na dachu miasta. Z dwóch tarasów rozciąga się przepiękny i niczym nie zakłócony widok na Warszawę.

Crystalhouse.pl

Na poziomie pierwszym znajduje się salon z częścią kominkową, telewizyjną i biblioteczką, a także jadalnia, otwarta kuchnia, sypialnia z łazienką, garderoba, WC oraz pomieszczenie gospodarcze.

Crystalhouse.pl

Na poziomie drugim są trzy sypialnie z łazienkami (w tym jedna również z garderobą), jedna niezależna garderoba oraz aż trzy wisienki na torcie: sauna, siłownia i basen!

Apartament został wykończony w najwyższym standardzie.

Cena: 9 900 000 zł.

Crystalhouse.pl

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.