Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Niesamowita rezydencja w Konstancinie

przez Posted on 0 No tags 3

Jakoś tak się ostatnio składa, że w moje ręce trafia bardzo wiele nieruchomości w Konstancinie. Ta podwarszawska miejscowość – ulubione miejsce zamieszkania najlepiej sytuowanych Polaków – pełna jest wspaniałych domów i rezydencji. Kilka z nich miałem i mam przyjemność sprzedawać przez moją firmę Crystal House. A że już kilka razy opisywałem to miasteczko, tym razem skupię się niesamowitej rezydencji, która od niedawna jest na sprzedaż.

Rezydencja mieści się w najlepszej willowej części Konstancina, czyli w Strefie A. Jej położenie zapewnia jej szybki dostęp do wszystkich najważniejszych konstancińskich punktów i atrakcji. Dom zaprojektowano w taki sposób, że praktycznie wtapia się on w otaczający go ogród.

Na parterze znajduje się przestronna strefa dzienna z licznymi wyjściami do ogrodu. Łączy ona w sobie dwa salony, jadalnię i kuchnię zaprasza mieszkańców do wspólnego spędzenia czasu wspólnie. Są tu też dyskretnie schowane pomieszczenia gospodarcze – spiżarnia czy garderoba – a także ogród zimowy.

Pierwsze piętro to strefa rodzinna. Znajdujące się tu cztery sypialnie, cztery łazienki i trzy garderoby pozwolą na łatwe i przyjemne zorganizowanie życia rodzinnego. Dzięki przemyślanego odgrodzeniu od reszty domu, strefa prywatna jest zaciszna i sprzyjająca odpoczynkowi. Jest tu też siłowania.

Na poddaszu znajduje się strefa relaksu w postaci przestronnych winiarni i baru (ponad 50 m2) z przynależącą łazienką, a także pomieszczenia gospodarcze – pralnia, schowek i kotłownia.

Rezydencja została urządzona w minimalistycznym stylu, który ocieplają drewno i tekstylia o przyjemnych w dotyku fakturach. Są tu też piękne podłogi z olejowanych desek dębowych, kamień calacata, trawertyn i ogrzewanie podłogowe. Ogromnym atutem jest też ogród zimowy o powierzchni ponad 30 m2.

Do nieruchomości przynależy garaż na trzy samochody. Istnieje też możliwość parkowania na podjeździe (parking na 6 aut).

Cena: 18 000 000 zł.

 

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *