Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Malownicza posiadłość 100 km od Warszawy w Feliksowie

przez Posted on 0 No tags 1

Ostatnio w ofercie mojej firmy Crystal House pojawiła się kolejna ciekawa nieruchomość, która może pełnić zarówno rolę domu wakacyjnego, jak i całorocznego. Tym razem jest to posiadłość znajdująca się w maleńkiej wsi Feliksów na terenie powiatu tomaszowskiego. Blisko stąd i do Warszawy (ok. 100 km), i do Łodzi (ok. 60 km), a dzięki sieci dobrych dróg krajowych i gminnych dojazd jest naprawdę dogodny.

Crystal House

Crystal House

Crystal House

Crystal House

Crystal House

Kilka słów o okolicy

Feliksów leży ok. 30 km od Tomaszowa Mazowieckiego i ok. 15 km od Rawy Mazowieckiej. Tutejsze ziemie nie słyną z niczego szczególnego – okolica nie jest ani turystyczna, ani pełna zabytków. Paradoksalnie, dla kogoś kto kupi tutaj dom, to świetna wiadomość. Odnajdzie tutaj ciszę i spokój, o jakie coraz częściej niezwykle trudno w bardziej popularnych regionach Polski. Tym bardziej, że – zgodnie ze spisem z 2011 r. – wieś Feliksów, w której położona jest nieruchomość liczy… 24 stałych mieszkańców.

Crystal House

Crystal House

Crystal House

Crystal House

Malownicza posiadłość

Malownicza posiadłość, którą dziś chciałbym Wam zaprezentować, to wolnostojący dom otoczony zielenią i położony nas stawem (do nieruchomości przynależy długa linia brzegowa). Duży bo blisko 600-metrowy dom został wybudowany z grubych drewnianych bali, co nadaje mu bardzo rustykalny charakter.

Wnętrza są przestronne i przytulne, a duże przeszklenia sprawiają, że dom jest doskonale doświetlony. Wystrój jest bardzo klasyczny, a eleganckie, pikowane meble wręcz zapraszają do tego, aby na nich wypoczywać.

Parter domu to strefa dzienna – znajduje się tu ogromny salon, duży pokój rekreacyjny, przestronna kuchnia, dwie sypialnie, łazienka i WC oraz pomieszczenia gospodarcze. Na piętrze jest aż 5 sypialni i 5 łazienek, a także niesamowity 160-metrowy taras. Z okien sypialni rozciąga się piękny widok na ogromny staw i tereny zielone.

Dodatkowym bonusem jest zadbany ogród i bliskość wody, która koi nerwy i sprzyja odpoczynkowi.

Cena posiadłości w Feliksowie to 4 500 000 zł.

Crystal House

Crystal House

Crystal House

Crystal House

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *