Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Luksusowa przyczepa mieszkalna od CMC Caravan

przez Posted on 0 No tags 1

Zazwyczaj piszę dla Was posty o luksusowych nieruchomościach, ale tym razem na tapet biorę mieszkalną luksusową… ruchomość. A konkretnie przepiękną przyczepę, stworzoną we Włoszech przez CMC Caravans.

Luksusowa szara przyczepa mieszkalna przed halą produkcyjną

fot. CMC Italy

To temat ze wszech miar godny podjęcia, bo po pierwsze mamy wakacje, a taki dom na kółkach przydaje się głównie podczas urlopu. A po drugie, w dobie pandemii, posiadanie luksusowego mobilnego domu to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą odpocząć, ale niekoniecznie w zatłoczonym kurorcie.

Luksusowa przyczepa mieszkalna na tle niebieskiego nieba

fot. CMC Italy

Jedyna taka przyczepa

CMC Caravan specjalizuje się w budowie w pełni personalizowanych, luksusowych przyczep mieszkalnych. Ta, którą dziś Wam przedstawiam to najnowsze dzieło włoskiego przedsiębiorstwa. Myślę, że  nie będzie nadużyciem jeśli powiem, że przyczepa jest wyjątkowa, a do tego może być całkowicie przystosowana pod potrzeby nowego właściciela.

Na czym polega ta wyjątkowość?

Salon luksusowej przyczepy mieszkalnej

fot. CMC Italy

Po pierwsze przestrzeń. Po wysunięciu wszystkich wysuwanych elementów mieszkańcy mają do dyspozycji aż 100 metrów kwadratowych powierzchni. To naprawdę dużo biorąc pod uwagę, że przyczepa jest zbudowana na podwoziu o długości 17 metrów.

Drewniany detal we wnętrzu

fot. CMC Italy

Na zewnątrz nic nie zapowiada tego, jak fantastyczne będzie wnętrze. Szaro-srebrny kolor jest wręcz nudny, a brak jakichkolwiek ozdobników sprawia, że przyczepa wygląda nieciekawie. Jednak magia zaczyna się po przekroczeniu progu drzwi wejściowych.

Sypialnia w luksusowej przyczepie mieszkalnej

fot. CMC Italy

Luksusowe wnętrza

W środku znajdziemy ogromny salon z kuchnią, dwie eleganckie łazienki, dwie duże sypialnie, z których jedna ma wyjście na całkiem spory ganek. Wszędzie zostało zainstalowane ogrzewanie podłogowe, a wydajna klimatyzacja zapewnia komfort termiczny we wszystkich pomieszczeniach niezależnie od temperatury na zewnątrz. Przyczepa posiada pełną izolację termiczną.

Poduszki i wezgłowie luksusowego łóżka

fot. CMC Italy

Wykończenia są eleganckie i ponadczasowe. Wszystkie meble i drewniane detale zostały wykonane ręcznie przez włoskich rzemieślników, dodatkowo na ścianach położono kamienne okładziny. Oczywiście, jest to opcja podstawowa – na zamówienie wnętrze może zostać wykończone w dowolny sposób.

Detal zagłówka luksusowego łóżka

fot. CMC Italy

Co jeszcze warto wiedzieć?

Producent zadbał też o komfort rozkładania przyczepy – po zaparkowaniu jej w miejscu docelowym, potrzeba jedynie 20 minut, aby skonfigurować ją do zamieszkania. Co więcej, dzięki wygodnemu w pełni zautomatyzowanemu systemowi, z tym zadaniem poradzi sobie bez problemu jedna osoba.

Łazienka w luksusowej przyczepie mieszkalnej

fot. CMC Italy

Ile kosztuje ta “willa” na kołach? No cóż, to zależy, ale tanio nie będzie, bo ceny zaczynają się od kilkuset tysięcy euro!

Luksusowa łazienka w przyczepie mieszkalnej

fot. CMC Italy

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *