Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Luksusowa rezydencja w Konstancinie

przez Posted on 0 No tags 2

Tonący w zieleni Konstancin od chwili powstania był prestiżową miejscowością, „miastem-ogrodem”, przyciągającym śmietankę towarzyską przedwojennej Warszawy i niezwykle popularnym uzdrowiskiem.

fot. Crystal House

Nie zatem dziwnego, że konstanciński adres to również i dziś przedmiot pożądania dla tych, którzy mogą sobie pozwolić na zakup nieruchomości w tym miasteczku. Konstancin to wymarzone miejsce do zamieszkania dla ludzi, którzy szukają prestiżowej lokalizacji, a zarazem spokojnej przystani, gdzie można odpocząć i „naładować akumulatory”. Są tu fitness kluby, tereny rekreacyjne i uzdrowiskowe, ale też kilka szkół międzynarodowych, kameralne centrum handlowe, a także elitarne galerie sztuki. I wszystko w zasięgu ręki!

fot. Crystal House

Muszę przyznać, że jestem wielkim fanem nieruchomości położonych w Konstancinie-Jeziornie i cieszę się, gdy trafiają do oferty mojej firmy Crystal House. I dziś mam dla Was taką właśnie perełkę.

Wyjątkowa rezydencja w Konstancinie

Przepiękny dom z ogrodem jest położony w tzw. strefie A, czyli willowej części miejscowości.Sąsiedztwo jest zacne – jak okiem sięgnąć, niska zabudowa rezydencjalna, malownicza okolica, cisza i spokój. Blisko stąd do największych konstancińskich atrakcji: Parku Zdrojowego, tężni czy Starej Papierni. Już teraz Konstancin jest dobrze skomunikowany z Warszawą, a gdy zostanie budowany obecnie południowy odcinek obwodnicy Warszawy (co ma nastąpić do końca tego roku), jeszcze szybciej będzie można dotrzeć w różne części Warszawy.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Powierzchnia rezydencji to 350 m2, zaś powierzchnia działki to ok. 1700 m2. Na parterze znajduje się salon, kuchnia, gabinet, garderoba, WC i pomieszczenia gospodarcze. Na pierwszym piętrze jest sypialnia główna z łazienką, trzy mniejsze sypialnie (w tym pokój dla dziecka), dwie łazienki i gabinet.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Dodatkowym atutem jest znajdujący się z tyłu posesji odrębny dom o powierzchni 170 m2, w którym mogą zamieszkać dorosłe dzieci lub obsługa.

Całości dopełnia zadbany ogród z automatycznym system nawadniania.

Cena? 4 900 000 złotych.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.