Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Dwupoziomowy luksusowy apartament w Wilanowie

Nie tak dawno temu dzisiejsze miasteczko Wilanów było ugorem porośniętym trawą i krzewami. Teren położony wzdłuż drogi do Powsina był miejscem pikników mieszkańców okolicznych osiedli. Wszystko zmieniło się w 2002 r., kiedy na terenie odkupionym od Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego deweloper rozpoczął budowę pierwszych budynków mieszkalnych. Tak zaczynała się historia osiedla, które dziś znamy jako miasteczko Wilanów. Sam tu mieszkam, a ciekawe nieruchomości w tej okolicy co i rusz trafiają do oferty mojej firmy Crystal House.

fot. Crystal House

Osiedle o przemyślanej strukturze

Miasteczko Wilanów od początku było przemyślanym założeniem urbanizacyjnym. Zaprojektowano je z uwzględnieniem „Masterplanu”, dzięki czemu kolejne etapy rozbudowy pasowały do poprzednich. Autorem koncepcji był architekt i urbanista Guy C. Perry. Spójna struktura osiedlowa miała być samowystarczalna i wyposażona w odpowiednią liczbą sklepów, punktów usługowych, instytucji oświaty i kultury, a także centrów zdrowia. Chodziło o stworzenie miasta w mieście.

fot. Crystal House

Układ ulic osiedla opiera się na historycznych osiach kompozycyjnych i widokowych (Al. Wilanowska, ul. Klimczaka, Oś Królewska i Al. Rzeczposplitej), tworzących tzw. kurzą łapkę; dominantami są Pałac w Wilanowie na wschodzie i Świątynia Opatrzności Bożej na zachodzie. Budynki mogą mieć maksymalnie 20 m wysokości, a ich charakter zewnętrzny musi nawiązywać do zespołu pałacowo-parkowego w Wilanowie.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Luksusowy dwupoziomowy apartament

Nieruchomość, którą dziś chciałby Wam pokazać to liczący blisko 150 m2 dwupoziomowy apartament w najlepszej części miasteczka Wilanów. Dookoła znajduje się niska zabudowa mieszkaniowa i usługowa. Punkt, w którym położony jest budynek, jest świetnie skomunikowany z centrum Warszawy i wszystkimi innymi dzielnicami. To też doskonała baza wypadowa dla osób aktywnych – jest gdzie ćwiczyć, biegać i jeździć rowerem.

fot. Crystal House

Apartament został wykończony z najwyższą starannością w nowoczesnym stylu. Minimalistycznym aranżacjom charakteru dodają drewno i przyjemne w dotyku tkaniny. Wysokiej klasy sprzęt kuchenny zadowoli nawet najbardziej wybrednego kucharza-amatora.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Na poziomie dolnym znajdują się salon z kuchnią i jadalnią oraz gabinet, a także mała łazienka. Na poziomie górnym jest master bedroom z garderobą, druga sypialnia oraz łazienka.

Przedłużeniem mieszkania są piękne tarasy, z których rozpościera się fantastyczny widok na Wilanów i Warszawę.

Cena? 2 500 000 złotych.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *