Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Nowoczesny dom w Kampinosie

przez Posted on 0 No tags 1

Popularny Kampinos, czyli Kampinoski Park Narodowy to najbliższy Warszawie chroniony obszar przyrodniczy. Te zielone płuca dostarczają stolicy nie tylko tlenu, ale są też ulubionym terenem rekreacji Warszawiaków. W otulinie parku coraz częściej powstają kameralne inwestycje mieszkaniowe, które oferują ciszę i spokój właściwe obszarom wiejskim, a jednocześnie umożliwiają szybki dojazd do pracy w stolicy.

fot. Crystal House

Kampinos – park narodowy w sąsiedztwie Warszawy

Kampinos to pozostałość po Puszczy Mazowieckiej, którą okoliczni mieszkańcy zaczęli intensywnie karczować w XVII w., przez co obszar borów znacząco się skurczył. W 1959 r. podjęto decyzję o utworzeniu tu parku narodowego, a od lat 70-tych ubiegłego wieku władze parku skupują ziemię, którą następnie zalesiają.

fot. Crystal House

Najbardziej charakterystycznymi formacjami na terenie parku są śródlądowe wydmy pradoliny Wisły i bagna. Nic zatem dziwnego, że w Kampinosie spotkamy takich mieszkańców jak łoś (symbol parku), bóbr czy ryś. Kampinos jest idealny miejscem do uprawiania turystyki pieszej (oznakowane szlaki o długości ok. 360 km) i rowerowej (Kampinoski Szlak Rowerowy o długości blisko 150 km).

I właśnie tutaj znajduje się nieruchomość, która ostatnio trafiła do oferty mojej firmy Crystal House.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Nowoczesny dom w Kampinosie

Nowoczesny dom w Kampinosie to niebanalna nieruchomość położona na działce o powierzchni 2 hektarów. Posiadłość znajduje się w gminie Brochów, ok. 10 km od Sochaczewa i 60 km od Warszawy. Ze wszystkich stron jest otoczona terenami leśnymi nalężącymi do Kampinoskiego Parku Narodowego.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Niedawno wybudowana rezydencja, licząca 458 m2, została wykończona w surowym, minimalistycznym stylu, który idealnie komponuje się z otaczającą go przyrodą. Strefa dzienna to doskonale doświetlone hol, salon, jadalnia i kuchnia, która zachwyci każdego szefa kuchni. Ogromne okna sprawiają, że przyroda wręcz „wchodzi” do środka. Na parterze znajduje się też strefa rekreacji z siłownią, sauną fińską i pokojem klubowym.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Pierwsze piętro to część prywatna – master bedroom z pokojem kąpielowym i garderobą oraz dwie sypialnie i łazienka.

Ogród jest w całości ogrodzony i zmeliorowany. Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni 2 ha.

Cena? 4 290 000 złotych.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *