Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Opera Residence II: luksus w kameralnym wydaniu

przez Posted on 0 No tags 2

Co stanowi o tym, że dana nieruchomość uznawana jest za luksusową? To cechy takie jak lokalizacja, standard wykończenia części wspólnych, standard wykończenia apartamentów, infrastruktura dookoła, sąsiedztwo parku, widoki z okna, cisza i spokój.

W Warszawie luksusowe nieruchomości pojawiły się zaraz po przemianach ustrojowych, w latach 90-tych. Deweloperzy, którzy wtedy realizowali inwestycje w tym segmencie to przede wszystkim Echo Investment, Spółdzielnia Mieszkaniowa Vistula czy Dembud. W myśl zasady “location, location, location” deweloperzy stawiali budynki o podwyższonym standardzie w topowych lokalizacjach – warto wspomnieć takie projekty jak Melody House przy Al. Szucha czy Nalewki 8 (obie realizacje Echo Investment), a także Podchorążych 71 (Spółdzielnia Mieszkaniowa Vistula). Skądinąd ta ostatnia nieruchomość jest creme de la creme do dziś, głównie ze względu na położenie w sąsiedztwie Łazienek Królewskich i niesamowite widoki.

W kolejnej dekadzie rynek rozwijał się dynamicznie – powstały m.in. Villa Monaco na Cybulskiego, Multico Residence na Bitwy pod Rokitną, Mondrian House na Ludowej, Morskie Oko na Ludowej, Myoni na Narbutta czy Opera Residence I i II przy Niecałej. To były pierwsze budynki w Warszawie z własnym basenem i wykończeniem w bardzo wysokim standardzie. Cena za metr potrafiła osiągnąć nawet 2,5 tys. dolarów. Obecnie metr kosztuje nawet ponadt 40 tys. złotych!

Opera Residence II

Dziś chciałbym Wam pokazać nieruchomość w Opera Residence II. Ten luksusowy apartamentowiec trafił do sprzedaży w 2012 r. To bardzo kameralna inwestycja – znajduje się tu jedynie 11 apartamentów. Części wspólne zostały wykończone w najwyższym standardzie – są tu i granitowe posadzki, i ręcznie rzeźbione drzwi, i drewno egzotyczne. Bardzo istotna jest też lokalizacja – praktycznie w granicach Ogrodu Saskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie Opery, Traktu Królewskiego i biznesowego centrum Warszawy.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Przestronny apartament ma 153 m2. Został wykończony w najwyższym standardzie, a nowoczesny design połączony z przytulnymi tekstyliami tworzy atmosferę sprzyjającą relaksowi. Minimalistyczna acz funkcjonalna i połączona z salonem kuchnia spełni oczekiwania każdego kucharza. W części prywatnej znajdują się dwie sypialnie i dwie łazienki, a także garderoba i pomieszczenie gospodarcze.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

fot. Crystal House

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Apartament jest w pełni klimatyzowany oraz został wyposażony w wysokiej jakości system nagłośnienia.

Cena? 6 600 000 zł.

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.