Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Mieszkając w chmurach: apartament w Cosmopolitan

przez Posted on 0 No tags 3

fot. Crystal House

Bardzo lubię prezentować apartamenty w budynku Cosmpolitan. Ten luksusowy apartamentowiec, liczący 44 piętra i mierzący 160 m wysokości, to jeden z najciekawszych i najładniejszych mieszkalnych drapaczy chmur w Warszawie. To świetny adres w samym sercu stolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie historycznego Placu Grzybowskiego, a także licznych śródmiejskich parków, takich jak Park Saski czy Park Świętokrzyski. Nieopodal jest też galeria handlowa Złote Tarasy i Dworzec Centralny. O atrakcyjności lokalizacji przesądza też sąsiedztwo restauracji, barów, knajpek i butików, a także instytucji kultury – teatrów i kin.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Architektura budynku

Budynek został zaprojektowany przez światowej sławy architekta Helmuta Jahna z pracowni Murphy/Jahn. Jahn jest odpowiedzialny m.in. za takie realizacje jak Sony Center w Berlinie i siedzibę Unii Europejskiej w Brukseli. Za Cosmopolitan otrzymał Nagrodę Architektoniczną Prezydenta Warszawy.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Cosmopolitan składa się z dwóch części: niższej, ulokowanej bliżej Placu Grzybowskiego oraz wyższej, czyli 160-metrowej wieży. Na poziomach podziemnych znajdują się miejsca parkingowe na około 300 samochodów, na czterech pierwszych kondygnacjach są lokale usługowe i biurowe, zaś wyżej, od 8 pietra, zaczynają się luksusowe mieszkania o powierzchniach od 54 do 700 m², w pełni wykończone i wyposażone. Ostatnie dwa piętra zajmują dwupoziomowe apartamenty.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Udogodnienia i serwis concierge

Mieszkańcy mogą skorzystać z wielu usług dodatkowych. Concierge-ochrona pomoże zamówić stolik w restauracji i zarezerwuje bilety do kina czy teatru. Na miejscu jest też dostępna wyłącznie dla mieszkańców strefa relaksu, a w niej siłownia, klub, sauny, jacuzzi, fitness i patio ozdobione ruchomą instalacją artystyczną, przy którym działają najmodniejsze restauracje i kawiarnie.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Apartament

Nieruchomość, którą przyjęła na wyłączność moja firma Crystal House, znajduje się na wysokim piętrze Cosmopolitan i ma blisko 165 mpowierzchni. Przeszklone ściany zewnętrzne i północno-wschodnia ekspozycja gwarantują bardzo dużą, ale nienadmiarową ilość światła. Znajduje się tu salon z aneksem kuchennym, master bedroom z garderobą i pokojem kąpielowym, dwie sypialnie, łazienka i toaleta.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Apartament został wykończony w najwyższym standardzie, a do tego w stylu, który bardzo lubię – wszędzie króluje przytulny minimalizm. Dębowe deski na podłodze, włoski marmur w łazienkach, najnowszej generacji sprzęt AGD i RTV, ceramika i armatura z najwyższej półki, zabudowana garderoba, pralnia, rolety czy klimatyzacja wszystkich pomieszczeń to tylko niektóre zalety tego luksusowe apartamentu.

Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyjcie na stronę Crystal House.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.