Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Luksusowy penthouse na warszawskiej Marinie Mokotów

przez Posted on 0 No tags 3

Nie przepadam za twórczością Braci Golców, ale muszę przyznać, że cytat z jednego z ich utworów szczególnie dobrze mi pasuje do opisywanej dziś nieruchomości, którą sprzedaje moja firma Crystal House. „Tu na razie jest ściernisko, ale będzie San Francisco” doskonale oddaje to, co wydarzyło się z położonym na Wyględowie ponad 20-hektarowym terenem należącym kiedyś do Miejskiego Przedsiębiorstwa Robót Ogrodniczych. Powstało tu jedno z najbardziej ekskluzywnych warszawskich osiedli, czyli Marina Mokotów.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Nielegalne wysypisko zamienione w najlepszy adres w Warszawie

Warszawski Wyględów przez długi czas był obszarem mało atrakcyjnym dla inwestorów i to pomimo swojej świetnej lokalizacji. Do początku XXI w. inwestycyjnie nie działo się tu w zasadzie nic. W tym samym czasie na sąsiednim Służewcu Przemysłowym jak grzyby po deszczu powstawały inwestycje biurowe, a dawne tereny fabryk i zakładów powoli zmieniały się w to, co dziś zwyczajowo nazywamy Mordorem.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Dla Wyględowa wszystko zmieniło się w 2003 r., gdy ówczesny prezes Dom Development Jarosław Szanajcy zapowiedział wybudowanie ogromnego zamkniętego luksusowego osiedla na terenie nielegalnego wysypiska śmieci. Miasto sprzedało inwestorowi działkę pod warunkiem, że ponad 60 proc. terenu zostanie przeznaczone na zieleń. Inwestor dotrzymał umowy – Marina Mokotów to jedno z najbardziej zielonych warszawskich osiedli, powstałych już po transformacji ustrojowej. Mieszkańcy kilkudziesięciu bloków i domków mają do swojej dyspozycji lasek i położone centralnie jezioro z parkiem, a osiedle wręcz tonie w zieleni.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Luksusowy penthouse na sprzedaż

Po 17 latach od budowy Marina Mokotów pozostaje jednym z najlepszych warszawskich adresów. Właśnie tutaj zlokalizowana jest nieruchomość, którą chciałby Wam dzisiaj zaprezentować.

Luksusowy apartament ma powierzchnię 139 m2 i niezrównany widok na centrum Warszawy z liczącego 50 m2 tarasu. Znajdują się tu duży salon z kuchnią i jadalnią, trzy sypialnie i dwie łazienki, wykończone w najwyższym standardzie.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Kuchnia na pewno spodoba się kulinarnym pasjonatom – doskonałej jakości sprzęty kuchenne, w tym samoczyszczący się piekarnik, lodówka na wino i płyta indukcyjna aż proszą się o to, aby jak najczęściej z nich korzystać.

Cena za apartament to 3 900 000 złotych.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *