Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Nowoczesny dom w Radości: cisza i spokój w pobliżu lasu

przez Posted on 0 No tags 1

Są takie dwa miejsca w Warszawie, które zawsze wywołują uśmiech na mojej twarzy. Jednym z nich jest miejscowość Wesoła, a drugą dzielnica Radość. I to właśnie o tej drugiej chciałem napisać dziś nieco więcej – znajduje się tu dom, który mam w ofercie mojej firmy Crystal House.

fot. Crystal House

Radość to dawne podwarszawskie miasteczko letniskowe. Jego historia sięga XIX w. Wtedy to na terenie tzw. Zbójnej Góry powstały pierwsze wille letniskowe, należące do dobrze sytuowanych mieszkańców Warszawy. Jedna z nich należąca do aktora Antoniego Fertnera nosiła miano Radości i to od niej zapożyczono nazwę dla miejscowości.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Radość jest położona na tzw. linii otwockiej, łączącej centrum Warszawy z Otwockiem. Dzięki dobrej komunikacji z centrum stolicy, Radość szybko rozrastała się w dwudziestoleciu międzywojennym. W dużej mierze dlatego, że okolica jest niezwykle malownicza, a powietrze dużo zdrowsze.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Zresztą swój podmiejski charakter Radość zachowała do dziś, pomimo włączenia do Warszawy kilkadziesiąt lat temu. Niska zabudowa, wolniejsze tempo życia, dużo zieleni i bliskość lasu to podstawowe atuty tej dzielnicy.

Nowoczesny dom w Radości

Właśnie tu, w najpiękniejszej części Wawra, w pobliżu lasu i pośród niskiej zabudowy znajduje się wyjątkowa nieruchomość. Nowoczesny dom o powierzchni ok. 550 m2 powstał w 2009 r. i świetnie wytrzymał próbę czasu. Prosta, modernistyczna bryła i wysoka funkcjonalność sprawiają, że dom jest przykładem przemyślanej i inteligentnej architektury. Otwarta przestrzeń wewnątrz i duże przeszklenia dają poczucie niczym nieskrępowanej swobody.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Nieruchomość posiada w sumie trzy kondygnacje: podziemną, parter i pierwsze piętro. Na -1 znajduje sięstrefa rozrywki: sala kinowa, sala bilardowa i winiarnia; są tu też pomieszczenia techniczne. Parter to ogromny salon z kominkiem i wyjściem do ogrodu zimowego, kuchnia z jadalnią, gabinet, łazienka, duża garderoba i dwa tarasy. Na piętrze są cztery sypialnie, w tym jedna master bedroom z pokojem kąpielowym, pokój gościnny z łazienką, czytelnia i w pełni wyposażona siłownia z sauną i solarium.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Dom został wykończony w najwyższym standardzie i wyposażony w wiele inteligentnych systemów zarządzania.

Na terenie nieruchomości są dwa garaże, każdy na 2 samochody, pomieszczenie ochrony, a także plac zabaw.

Cena? 9 900 000 złotych.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.