Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Max & Brands: butik eleganckiego faceta

przez Posted on 0 No tags 2

Dawno nie pisałem nic o modzie. Dlatego jakiś czas temu postanowiłem zorganizować sobie jesienną sesję zdjęciową w ubraniach z butiku Max & Brands. Publikuję to dziś, bo są Mikołajki – jeśli nadal szukacie drobiazgu dla swojego mężczyzny, koniecznie tam zajrzyjcie.

Max & Brands to butik multibrandowy. Znajdziecie tu odzież, buty i akcesoria świetnych włoskich marek luksusowych, niedostępnych w szerokiej dystrybucji w Polsce. Szlachetne materiały, ciekawe fasony, interesujące dodatki to nie wszystko – równie istotna jest fachowa porada zatrudnionych tutaj osób.

fot. Marcin Łuniewski

Wizyta w Max & Brands to całe doświadczenie, w którym najważniejszy jest klient i jego potrzeby. Czas zwalnia, a prawdziwie włoskie espresso, na które zawsze mogę liczyć, smakuje wyjątkowo. Jakie marki ma w ofercie butik? Poniżej znajduje się krótki opis każdej z nich.

Canali

Marka łącząca nowoczesne technologie z tradycyjnymi umiejętnościami włoskich rzemieślników. Każda kolekcja odzieży produkowana jest we Włoszech, co zapewnia doskonałe wykończenie. Jej wyroby zdobyły uznanie Baracka Obamy, Michaela Douglasa czy George’a Clooneya.

fot. Marcin Łuniewski

Pal Zileri

Marka wierna tradycyjnym krawieckim wartościom, która oferuje swoim klientom kolekcje łączące rzemieślniczą doskonałość z duchem współczesności i innowacyjności.

Sartoria Tramarossa

Manufaktura współpracująca z najlepszymi dostawcami denimu, produkowanego według metod tradycyjnych. Pierwsza para dżinsów z charakterystycznymi czerwonymi krawędziami powstała w 1967 r. i od razu zdobyła sobie rzeszę fanów. Cały proces produkcyjny jest ulokowany w zagłębiu dżinsowym Vicenzy, dzięki czemu Sartoria Tramarossa ma wszystko pod kontrolą.

fot. Marcin Łuniewski

Tombolini

Marka, która od przeszło 50 lat stanowi symbol wytrawnego smaku, stylu oraz najbardziej wyrafinowanych kolekcji. Na świecie Tombolini zasłynął kolekcją „Zero Gravity” czyli niezwykle lekkich marynarek (300g), uszytych w 100% z naturalnych materiałów.

Herno

To marka kojarzona przede wszystkim z płaszczami i kurtkami przeciwdeszczowymi. Dzięki nieustannemu rozwojowi i innowacyjności marka zapracowała sobie na tytuł jednej z najbardziej ekskluzywnych włoskich marek. Jej wyroby łączą w sobie funkcjonalność i estetykę.

fot. Marcin Łuniewski

Moreschi

Buty Moreschi wykonywane są ręcznie metodą Goodyear Welted, która w branży obuwniczej jest synonimem luksusu oraz najwyższej jakości. W gronie klientów marki znajduje się wiele sław i to nie tylko ze świata showbiznesu, polityki i sportu. Jednymi z najsłynniejszych klientów byli papież Jan Paweł II i jego następca Benedykt XVI.

Barker

Marka stworzona w 1880 roku w hrabstwie Northamptonshire uosabia tradycje angielskiego obuwia od ponad stulecia. Wykonywane ręcznie z najwyższej jakości skóry buty to klasyczny, ponadczasowy styl, ceniony przez aktywnych mężczyzn, dla których elegancka i komfort są równie ważne.

fot. Marcin Łuniewski

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *