Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Otwieramy luksusowy showroom w Warszawie!

przez Posted on 0 No tags 3

Przyjęło się uważać, że najważniejszą cechą nieruchomości jest jej lokalizja. „Location, location, location” – to mantra wszystkich agentów nieruchomości, również moja. Ale coraz częściej moi klienci zwracają uwagę na to, jak wykończony jest apartament czy dom. Im wyższy standard mebli i sprzętów, tym większe szanse na szybką i satysfakcjonującą finansowo sprzedaż. Dlatego od pewnego czasu interesuję się szeroko rozumianą aranżacją wnętrz.

Udało mi się namówić światowej klasy projektanta Sergeya Kowalenkę do współpracy ze mną i wspólnego otwarcia showroomu w Wilanowie. Sergey ma 25 lat doświadczenia w branży, a swoje projekty realizował między innymi w Nowym Jorku, Dubaju czy Moskwie.

To będzie jedyne takie miejsce w Warszawie – znajdziecie tu luksusowe meble, akcesoria i sprzęt domowy z najwyższej półki. Zaoferujemy naszym klientom zupełnie inne podejście do wykończenia wnętrz i wzbijemy się na wyżyny najlepszego designu rodem z Włoch.

Showroom w Wilanowie

Nasz showroom w Wilanowie zostanie otwarty już za kilka miesięcy – uroczyste otwarcie planujemy na początku listopada. Będziemy sprowadzać i wystawiać meble i urządzenia takich marek jak Visionnaire, Shake Design, SCIC, Fendi Cucine, Milldue, Devon & Devon, Longhi czy Poltrona Frau. To absolutne crème de la crème w świecie aranżacji wnętrz.

Zakres usług

W naszym showroomie będzie można obejrzeć czy zamówić praktycznie wszystko, co może posłużyć do wykończenia nieruchomości: meble, armaturę, ceramikę, dywany, tkaniny, podłogi, tapety, oświetlenie, kuchnie…wszystko. Będziemy też świadczyć pełną usługę aranżacji wnętrz w wersji VIP.

Jak to będzie wyglądać w praktyce? Na początku spotykamy się, żeby poznać potrzeby naszego klienta, zapoznać się z projektem apartamentu czy domu; ustalamy też budżet. Kolejnym krokiem jest przygotowanie zestawu inspiracji (czyli moodboard), który pomaga nam zarysować ogólny charakter wnętrza.

Gdy klient zaakceptuje nasze rozwiązania, przygotowujemy projekty dla każdego pomieszczenia (materiały wykończeniowe, meble, oświetlenie, ceramikę, armaturę, akcesoria, etc.), budżetujemy je i tworzymy harmonogram. Nadzorujemy też realizację całości przez nasze własne ekipy. Klient ma jedynie zaakceptować efekt finalny i cieszyć się niepowtarzalnym wnętrzem 🙂

Stay tuned – już niedługo na blogu więcej informacji. Co miesiąc pojawi się post z naszymi realizacjami dla polskich klientów.

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *