Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Niesamowity apartament w Miami

przez Posted on 0 No tags 2

Pisałem już o tym, że moja ostatnia podróż do USA była częściowo służbowa, a częściowo prywatna. W jej wyniku na stronie mojej firmy Crystal House pojawiła się kolejna zapierająca dech w piersiach nieruchomość. To jeszcze nieskończona inwestycja przy Monad Terrace w Miami Beach. Szczęśliwi nabywcy klucze do niej dostaną pod koniec 2019 r.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Położenie

Miami to jedno z najciekawszych amerykańskich miast z punktu widzenia oferowanych nieruchomości. Ta konkretna inwestycja jest zlokalizowana w fantastycznym miejscu, z widokiem na Biscayne Bay i Atlantyk. Zaprojektowana przez cenionego architekta – laureata Pritzker Award – Jeana Nouvel, składa się z 59 apartamentów nad samym brzegiem morza. Do inwestycji przynależą prywatne ogrody, w których zostaną nasadzone lokalne gatunki roślin. Można powiedzieć, że Nouvel stworzył projekt, w którym ogromną rolę odgrywają światło, woda i roślinność.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Udogodnienia

Oczywiście, w takiej nieruchomości nie może zabraknąć udogodnień dla mieszkańców. Na miejscu znajdzie się 24-godzinna myjnia, recepcja i concierge. Będzie też sundeck z basenem o długości 35 metrów i jacuzzi, do których obsługa będzie dostarczać jedzenie, picie i ręczniki. Nie zabraknie też siłowni i pokoju do ćwiczenia jogi z widokiem na lagunę. Do dyspozycji będzie też kawiarnia, bar z sokami, rowery czy pomieszczenie do relaksu na wyłączność dla mieszkańców.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Wykończenia

Wszystkie apartamenty będą wyposażone w duże tarasy, w niektórych przypadkach o wielkości dwa razy większej niż powierzchnia mieszkalna. W każdym apartamencie, w centralnej części, zostanie zainstalowana w pełni wyposażone kuchnia, posiadająca wyspę wykonaną z marmuru. Wykończenie łazienek również zadowoli nawet najbardziej wybrednych – Jean Nouvel umiejętnie połączył prostotę z luksusem.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Cena

Zakup apartamentu w tej inwestycji to wydatek rzędu 2,2 mln dolarów. Jeśli chcecie dowiedzieć się o niej więcej – zajrzyjcie na stronę Crystal House.

fot. Crystal House

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *