Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Apartament w Rezydencji Foksal, czyli luksus i lokalizacja

przez Posted on 0 No tags 6

W swojej pracy na co dzień stykam się z najbardziej luksusowymi nieruchomościami w Warszawie. Znam ten rynek doskonale, bo od ponad 10 lat pośredniczę w sprzedaży topowych nieruchomości. Po raz kolejny mam przyjemność pośredniczyć w sprzedaży apartamentu w Rezydencji Foksal. W tym budynku już sprzedałem blisko 1 000 m2 PUM i mogę powiedzieć, że wiem o nim wszystko. To bez wątpienia jedna z najlepszych lokalizacji w Warszawie, a standard wykończenia jest iście luksusowy.

Rezydencja Foksal, fot. Marcin Łuniewski

Prestiżowa lokalizacja

Ulica Foksal, położona nieopodal Traktu Królewskiego, była od zawsze bardzo doskonałą lokalizacją. Niegdyś znajdował się tu ogród, którego nazwa pochodzi od spolszczonej nazwy części Londynu, czyli Vauxhall. Dawna aleja ogrodowa w XIX w. przekształciła się w ulicę. Budynki przy niej stojące w większości przetrwały II wojnę światową, dzięki czemu zachowała ona swój prestiżowy, wielkomiejski charakter.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Luksusowy budynek

Rezydencja Foksal powstała w 2012 r. Za realizację odpowiadał BBI Development. Budynek został zaprojektowany przez Sławomir Stankiewicza, Michała Adamczyka i Krzysztofa Tyszkiewicza. Architektom udało się pożenić modernizm z art déco. Dzięki temu inwestycja łączy komfort z nienaganny, ponadczasowym stylem i najwyższymi standardami architektonicznymi.

Do wykończenia wnętrz użyto marmuru, trawertynu, onyksu i egzotycznego drewna. W holu znajduje się recepcja, windy z lustrami i wygodne kanapy. Mieszkańcy mają do swojej dyspozycji salon spa, basen i kort do squasha.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

 Apartament jedyny w swoim rodzaju

Jakiś czas temu w ofercie mojej firmy pojawił się niesamowity apartament zlokalizowany właśnie w Rezydencji Foksal na trzecim piętrze. Jego powierzchnia to 185 m2 + 7,5 m2 komórki lokatorskiej. Apartament został wykończony w najwyższym standardzie i z dbałością o każdy szczegół. Są tu 3 sypialnie, jeden gabinet, 2 łazienki, 2 garderoby, toaleta,  i 20-metrowy taras.

Cena? 6 650 000 złotych. Za dodatkową opłatą 350 000 złotych można wykupić 3 miejsca parkingowe w garażu podziemnym.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *