Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Gdzie warto kupić dom wakacyjny?

przez Posted on 0 No tags 12

Mazury to jedna z ulubionych weekendowych i wakacyjnych destynacji warszawiaków. Wypoczynek nad wodą, w otoczeniu natury, pozwala się zrelaksować i zapomnieć o zgiełku wielkiego miasta. Największa w Polsce kraina jezior to bez wątpienia świetne miejsce, aby kupić dom wakacyjny, ale są też inne, bliższe Warszawy okolice, które warto wziąć pod uwagę przy takim zakupie.

drewniany dom nad rzeką

fot. Crystal House

Dobrym przykładem jest dom, który niedawno pojawił się w ofercie mojej firmy Crystal House. Nieruchomość w miejscowości Dzbądz, w pobliżu Różana, kusi położeniem w pierwszej linii brzegowej. Dojazd z Warszawy zajmuje niecałe 2 godziny. Tak doskonała lokalizacja nad jedną z najpiękniejszych polskich rzek to niezaprzeczalny atut. Co ciekawe, rzeką można dotrzeć zarówno na Mazury, jak i do Zalewu Zegrzyńskiego.

pokój z widokiem na wodę

fot. Crystal House

przestronny nowoczesny salon schody

fot. Crystal House

Powierzchnia działki to blisko 1,5 ha – bez problemu można tu wylądować helikopterem. Znajduje się tutaj funkcjonalny dom, a także budynek z czterema garażami i pokojami dla gości lub obsługi. Oba obiekty zostały wykonane w najwyższym standardzie technicznym.

sypialnia na poddaszu

fot. Crystal House

W głównym budynku uwagę przykuwają przede wszystkim ogromne okna z widokiem na wodę. Przestronne, klimatyzowane pomieszczenia, 7 sypialni, 3 kominki, nowoczesne meble, siłownia w piwnicy, sauna, piwniczka na wina i piękny taras to zalety, które sprawią, że każdy spędzony tu weekend będzie wyjątkowy. W leniwe zimowe wieczory sprawdzi się najwyżej klasy sprzęt kina domowego Denon. Pasjonaci gotowania będą mogli korzystać z kuchni wyposażonej w sprzęt De Dietrich i Siemens. Z kolei miłośników sportów wodnych na pewno ucieszy własny pomost, a także sprzęt wodny: łódki i skutery.

nowoczesna kuchnia

fot. Crystal House

nowoczesna łazienka

fot. Crystal House

W budynku gościnnym można zaparkować aż 4 samochody, a także zakwaterować obsługę lub gości. Znajdują się tu dwie sypialnie, salon z jadalnią, kuchnia i łazienka.W sumie powierzchnia obu budynków to blisko 1000 m2.

siłownia w domu

fot. Crystal House

sauna

fot. Crystal House

Nieruchomość została wyceniona na 6 900 000 złotych, co jest świetną ceną za tak duży dom weekendowy i działkę w doskonałej lokalizacji i z prywatnym dostępem do rzeki

piwniczka na wino

fot. Crystal House

Przeczytaj inne artykuły na podobny temat:

Saint-Jeannet: tam, gdzie góry spotykają morze

Dlaczego nieruchomości położone nad wodą są droższe?

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.