Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Patrick Marine czyli jachty z najwyższej półki

Któż z nas choć raz w życiu nie marzył o tym, aby mknąć po falach na pokładzie własnej łodzi? Jestem ich wielkim miłośnikiem i dlatego we wrześniu odwiedziłem największe targi jachtowe w Cannes. A tymczasem przedstawiam wam jednego z dystrybutora luksusowych jachtów w Polsce.

Właściciel Patrick Marine działa w sektorze produktów premium od 2005 r; luksusowe jachty zostały włączone do jej oferty w 2009 r., a od 2016 r. przedsiębiorstwo działa pod obecną nazwą, czyli Patrick Marine. Już na pierwszy rzut oka widać, że przedsiębiorstwo powstało z pasji do łodzi i do designu. Patrick Marine to wyłączny importer marki Frauscher, Vanquish Yachts i Arcadia Yachts; od niedawna posiada w swojej ofercie również jachty San Lorenzo. Wspólnym mianownikiem dla wszystkich tych marek jest najwyższa jakość wykonania łodzi.

Patrick Marine świadczy też usługi pełnej obsługi jachtu, organizuje miejsca postojowe w najpiękniejszych marinach oraz czartery w najciekawszych rejonach Europy. Od 2016 r. partnerem przedsiębiorstwa jest Monaco Marine,  dzięki której firma może korzystać z bazy na południu Francji. Patrick Marine współpracuje też z wybranymi marinami w Polsce i w Europie.

Jakie jachty ma swojej ofercie Patrick Marine? Frauscher 1414 Demon, Arcadia 85 czy VQ50 od Vanquish Yachts to tylko kilka łodzi z bardzo bogatej oferty firmy. Ciekawie przedstawia się też możliwość zakupu jachtów używanych marki Frauscher, San Lorenzo. Patrick Marine ma nawet taką perełkę, jak znajdująca się od niedawna w ofercie Princess 60 Fly. Nice!

Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze oferuje Patrick Marine, koniecznie odwiedźcie koncepcyjny showroom, mieszczący się przy ul. Wiertniczej 136 w Warszawie.

3 Odpowiedzi
 • Ela
  14 listopada, 2017

  uwielbiam jachty. Ilekroć jestem nad morzem, czy oceanem idę na przystań patrzeć na jachty.

  • Dariusz
   19 listopada, 2017

   Zapraszamy do kontaktu w przypadku zainteresowania czarteru Łodzi w dowolnym miejscu na Płd Europy👍🤘

 • […] Jakiś czas temu pisałem o targach w Cannes, a także o zaprzyjaźnionym przedsiębiorstwie Patrick Marine. A dziś zapoznam was z kolejną fantastyczną firmą zajmująca się sprzedażą, serwisowaniem i […]

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *