Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Rezydencja w najlepszej części Konstancina

przez Posted on 0 No tags 0

Jestem wielkim fanem nieruchomości położonych w Konstancinie-Jeziornej i cieszę się, gdy trafiają do oferty mojej firmy Crystal House. Tonący w zieleni Konstancin od chwili powstania był prestiżową miejscowością, „miastem-ogrodem” przyciągającym śmietankę towarzyską przedwojennej Warszawy i niezwykle popularnym uzdrowiskiem.

Niepowtarzalną konstancińską aurę współtworzą wystawne wille i pałace dawnych elit, które przetrwały nienaruszone okres II wojny światowej i do dziś cieszą oko przechodniów.

Nie zatem dziwnego, że konstanciński adres to również i dziś przedmiot pożądania dla tych, którzy mogą sobie pozwolić na zakup nieruchomości w tym miasteczku. Konstancin to wymarzone miejsce do zamieszkania dla ludzi, którzy szukają prestiżowej lokalizacji, a zarazem spokojnej przystani, gdzie można odpocząć i „naładować akumulatory”. Są tu fitness kluby, tereny rekreacyjne i uzdrowiskowe, ale też kilka szkół międzynarodowych, kameralne centrum handlowe, a także elitarne galerie sztuki. I wszystko w zasięgu ręki!

Rezydencja w Strefie A

Piękna rezydencja, którą chciałbym Wam dziś pokazać leży w tzw. Strefie A, czyli w najlepszej części Konstancina. To willowa dzielnica, porośnięta pięknym starodrzewem, prawdziwa enklawa ciszy i spokoju. Blisko znajduje się Park Zdrojowy z tężnią, amerykańska szkoła i centrum handlowe Stara Papiernia.

Dom ma powierzchnię użytkową 320 m2. Do tego jest 80-metrowy garaż i Zakopianka – domek gościnny o powierzchni 85 m2. Nieruchomość nie wymaga żadnego wkładu finansowego. Jest tu monitoring, TV satelitarna, domofon i bramy na pilot.

Na dole znajduje się sypialnia master z garderobą i pokojem kąpielowym. Jest też kuchnia z dużą wyspą połączona z jadalnią, a także pokój kinowy. Na pierwszym piętrze znajdują się cztery sypialnie, pokój kąpielowy, wc, garderoba, gabinet na antresoli z widokiem na ogród i balkonem. Podziemie składa się z bieliźniarki, suszarni, pralni, kotłowni i pokoju chłodnego na przechowywanie wina itp.

Ogromną zaletą nieruchomości jest działka – o powierzchni ponad 3300 m2, słoneczna i bardzo zadbana.

Cena? 4 500 000 złotych.

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *