Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Niepowtarzalny penthouse w Wilanowie

przez Posted on 0 No tags 0

Pamiętam jeszcze te czasy, kiedy w miejscu dzisiejszego miasteczka Wilanów były porośnięte trawą i krzewami błonia. Teren położony wzdłuż drogi do Powsina był miejscem pikników mieszkańców okolicznych osiedli. Wszystko zmieniło się w 2002 r., kiedy na terenie odkupionym od Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego deweloper rozpoczął budowę pierwszych budynków mieszkalnych. Rozpoczął się proces tworzenia osiedla, które dziś znamy jako miasteczko Wilanów. Moja firma Crystal House często sprzedaje nieruchomości właśnie w tej części Warszawy.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Osiedle inne niż wszystkie

Miasteczko Wilanów od początku było przemyślanym założeniem urbanizacyjnym. Zaprojektowano je z uwzględnieniem „Masterplanu”, dzięki czemu kolejne etapy rozbudowy pasowały do poprzednich. Autorem koncepcji był architekt i urbanista Guy C. Perry. Spójna struktura osiedlowa miała być samowystarczalna i wyposażona w odpowiednią liczbą sklepów, punktów usługowych, instytucji oświaty i kultury, a także centrów zdrowia. Chodziło o stworzenie miasta w mieście.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Układ ulic osiedla opiera się na historycznych osiach kompozycyjnych i widokowych (Al. Wilanowska, ul. Klimczaka, Oś Królewska i Al. Rzeczposplitej), tworzących tzw. kurzą łapkę; dominantami są Pałac w Wilanowie na wschodzie i Świątynia Opatrzności Bożej na zachodzie. Budynki mogą mieć maksymalnie 20 m wysokości, a ich charakter zewnętrzny musi nawiązywać do zespołu pałacowo-parkowego w Wilanowie.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Niepowtarzalny penthouse w Wilanowie

Nieruchomość, którą dziś chciałby Wam pokazać ma 170 m2 powierzchni i jest położona w najlepszej części miasteczka Wilanów. W pobliżu znajdują się liczne punkty usługowe i tereny rekreacyjne – siłownie na wolnym powietrzu, ścieżki rowerowe i spacerowe, a także basen. Punkt jest doskonale skomunikowany z resztą stolicy.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Apartament znajduje się w budynku o bardzo wysokim standardzie wykończenia przestrzeni wspólnych. Dostęp do budynku jest monitorowany, a bezpieczeństwa mieszkańców strzeże ochrona.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Samo mieszkanie zostało urządzone z dbałością o każdy szczegół. Co ciekawe, projektant kierował się zasadami feng shui, aby w mieszkaniu był jak najlepszy przepływ energii. Przestrzeń jest jasna i pełna światła, wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, a meble zostały wykonane na zamówienie.

Cena? 3 500 000 złotych.

fot. Crystal House

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *