Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Niesamowita rezydencja w Łomiankach

Do końca roku zostało kilka dni, ale ja nie zwalniam tempa. Właśnie ostatnio do oferty mojej firmy Crystal House trafiła niesamowita rezydencja położona w podwarszawskich Łomiankach. Przepiękna nieruchomość po prostu zwala z nóg.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Łomianki: blisko i zielono

Łomianki to jedno z młodszych miast w okolicy Warszawy – miejscowość uzyskała prawa miejskie dopiero 30 lat temu. Jednak od tamtego czasu prężnie się rozwija, a coraz liczniejsi mieszkańcy doceniają przede wszystkim bliskość centrum Warszawy (jedynie 16 km), liczne tereny rekreacyjne (ścieżki spacerowe, rowerowe i narciarskie na biegówki), a także sąsiedztwo Puszczy Kampinoskiej. Nie bez znaczenia jest też możliwość zrobienia zakupów w Galerii Łomianki – niedużym centrum handlowy, w którym znajdziecie sklepy spożywcze, modowe i punkty usługowe. Wszystko na miejscu, prawda?

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Tym, co przyciąga tu ludzi, jest też kameralność Łomianek. Zabudowa jest przede wszystkim niska, a większość nieruchomości ma swoje działki. Dzięki temu sąsiedzi nie zaglądają sobie w okna i każdy ma swoją prywatność.

Rezydencja w najpiękniejszej części Łomianek

Nieruchomość, którą chciałbym Wam dzisiaj pokazać to prawdziwa rezydencja. Dom o powierzchni 700 m2 to willa o ponadczasowej architekturze, położona na działce liczącej aż 2500 m2Komfortowa i luksusowa w każdym calu zachwyca od momentu przekroczenia granicy działki. Za projekt wnętrz odpowiadał Zbigniew Orliński, za bryłę oraz architekturę zewnętrzną – architekt Wojciech Musiał.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Na parterze znajduje się część dzienna – jest tu ogromny salon z kominkiem, kuchnia z jadalnią i wyjściem na taras, reprezentacyjny hall, toaleta dla gości i garderoba. Na piętrze w części prywatnej znajdują się główna sypialnia z pokojem łazienkowym, druga sypialnia z salonikiem i łazienką, trzecia sypialnia gościnna, gabinet, pralnia i część gospodarcza, a także toaleta.

Ile kosztuje to cudeńko? 6 900 000 złotych.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

2 Odpowiedzi
 • Kasia
  Styczeń 14, 2020

  Sprostowanie – za projekt wnętrz odpowiadał p. Zbigniew Orliński, za bryłę oraz architekturę zewnętrzną – arch. Wojciech Musiał. Pozdrawiam

  • Mr Luxury
   Styczeń 15, 2020

   Dzięki za zwrócenie uwagi – poprawione 🙂

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *