Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Rezydencja Foksal: fantastyczna architektura i luksusowe wnętrza

przez Posted on 0 No tags 2

W Warszawie jest co najmniej kilka takich adresów, które od razu kojarzą się z prestiżem i doskonałą lokalizacją. Cosmopolitan, Złota 44, Apartamenty Patria, Opera Residence czy Rezydencja Foksal to tylko kilka inwestycji, który każdy wielbiciel luksusowych nieruchomości powinien znać. Dziś pokażę Wam mieszkanie w ostatniej z nich.

Prestiżowa lokalizacja

Ulica Foksal, położona nieopodal Traktu Królewskiego, była od zawsze świetną lokalizacją. Niegdyś znajdował się tu ogród, którego nazwa pochodzi od spolszczonej nazwy części Londynu, czyli Vauxhall. Dawna aleja ogrodowa w XIX w. przekształciła się w ulicę. Budynki przy niej stojące w większości przetrwały II wojnę światową, dzięki czemu zachowała ona swój prestiżowy, wielkomiejski charakter.

Luksusowy budynek

Rezydencja Foksal powstała w 2012 r. Za realizację odpowiadał BBI Development. Budynek został zaprojektowany przez Sławomir Stankiewicza, Michała Adamczyka i Krzysztofa Tyszkiewicza. Architektom udało się pożenić modernizm z art déco. Dzięki temu inwestycja łączy komfort z nienagannym, ponadczasowym stylem i najwyższymi standardami architektonicznymi.

Do wykończenia wnętrz przestrzeni wspólnych użyto marmuru, trawertynu, onyksu i egzotycznego drewna. W holu znajduje się recepcja, windy z lustrami i wygodne kanapy. Mieszkańcy mają do swojej dyspozycji salon spa, basen i kort do squasha.

 Apartament jak marzenie

Apartament o powierzchni blisko 165 m2, z 14-metrową loggią, jest w ofercie mojej firmy Crystal House na wyłączność. Został wykończony w najwyższym standardzie, a wystrój wnętrz nawiązuje do dwóch stylów: modernizmu i art déco, a więc wpisuję się w stylistykę budynku. Południowo-wschodnia ekspozycja zapewnia dużo światła i doskonałe doświetlenie.

W apartamencie znajduje się duży salon, przestronna kuchnia z jadalnią, sypialnia z garderobą, gabinet, mała sypialnia, pokój kąpielowy, toaleta i pomieszczenie gospodarcze.  W cenie jest też komórka lokatorska. Dwa miejsca postojowe są dodatkowo płatne.

Cena apartamentu to 6 450 000 złotych, zaś 2 miejsca postojowe to łączny koszt 250 000 zł.

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *