Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Otwarcie showroomu luksusowego wykończenia wnętrz już w grudniu!

przez Posted on 1 No tags 2

Tuż przed świętami, na początku grudnia, ruszy mój kolejny projekt, czyli luksusowy showroom aranżacji wnętrz w Wilanowie. Będzie to naturalne rozszerzenie mojej działalności pośredniczej w Crystal House. Od teraz moi klienci będą mogli nie tylko kupić apartament czy dom, ale też zamówić projekt aranżacji wnętrz z wykorzystaniem mebli i akcesoriów takich topowych marek jak Visionnaire, Shake Design, SCIC, Fendi Cucine, Milldue, Devon & Devon, Longhi czy Poltrona Frau. Te marki to absolutne crème de la crème w świecie aranżacji wnętrz.

Cieszę się bardzo, gdyż do współpracy przy tym projekcie udało mi się namówić światowej klasy projektanta Sergeya Kowalenkę. Sergey ma 25 lat doświadczenia w branży, a swoje projekty realizował między innymi w Nowym Jorku, Dubaju czy Moskwie.

To będzie jedyne takie miejsce w Warszawie – znajdziecie tu luksusowe meble, akcesoria i sprzęt domowy z najwyższej półki. Zaoferujemy naszym klientom zupełnie inne podejście do wykończenia wnętrz i wzbijemy się na wyżyny najlepszego designu rodem z Włoch.

Zakres usług

W showroomie będzie można obejrzeć czy zamówić praktycznie wszystko, co może posłużyć do wykończenia nieruchomości: meble, armaturę, ceramikę, dywany, tkaniny, podłogi, tapety, oświetlenie, kuchnie… wszystko. Dodatkowo będziemy też świadczyć pełną usługę aranżacji wnętrz w wersji VIP.

Jak to będzie wyglądać w praktyce? Na początku spotykamy się, żeby poznać potrzeby naszego klienta, zapoznać się z projektem apartamentu czy domu; ustalamy też budżet. Kolejnym krokiem jest przygotowanie zestawu inspiracji (czyli moodboard), który pomaga nam zarysować ogólny charakter wnętrza.

Gdy klient zaakceptuje nasze rozwiązania, przygotowujemy projekty dla każdego pomieszczenia (materiały wykończeniowe, meble, oświetlenie, ceramikę, armaturę, akcesoria, etc.), budżetujemy je i tworzymy harmonogram. Po naszej stronie jest też zakontraktowanie wykonawców i nadzór nad realizacją całości. Nasz klient ma jedynie zaakceptować efekt finalny i cieszyć się niepowtarzalnym wnętrzem 🙂

Tymczasem zostawiam Wam tutaj wizualizacje jednego z projektów aranżacji wnętrz, który już realizujemy.

1 Response

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *