Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Domy Lazurowego Wybrzeża

przez Posted on 0 No tags 3

Jakiś czas temu pisałem Wam o mojej podróży do Francji, a konkretnie do Cannes. Jak zwykle byłem tam w interesach – oglądałem nieruchomości, które następnie trafiły do oferty mojej firmy Crystal House. I właśnie dziś mam dla Was tekst o trzech różnych lokalizacjach i trzech zupełnie różnych domach, które łączą dwie rzeczy: wszystkie znajdują się na Lazurowym Wybrzeżu i wszystkie są spełnieniem marzeń 0 luksusie.

A dlaczego akurat dziś o nieruchomościach we Francji? To oczywiste – wszak dziś jest narodowe święto Francji, czyli rocznica zburzenia Bastylii.

Dom w Cannes

O Cannes pisałem kilkukrotnie pryz różnych okazjach – kto ciekaw, niech przeczyta inne teksty z mojego bloga poświęconemu temu fantastycznemu miejscu. I to właśnie tutaj przejąłem ostatnio majestatyczną willę urządzoną w stylu florenckim.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Dom o powierzchni 380 m2 jest położony na działce liczącej ponad 2200 m2. Z tarasu rozciąga się absolutnie niesamowity widok na zatokę. Blisko stąd do wszystkich atrakcji miasta. Jest tu basen, piwniczka na wina, mini-siłownia, jacuzzi, kort tenisowy, kilka sypialni i łazienek oraz otwarta kuchnia z jadalnią. A wszystko wykończone ze smakiem i z wykorzystaniem najwyżej klasy sprzętu.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Willa w Villefranche-sur-Mer

Tej miejscowości również poświęciłem kilka wpisów, dlatego nie będę się powtarzał. Jeśli chodzi o znajdującą się tam willę to jest ona zupełnie inna od opisanego powyżej domu w Cannes – na wskroś nowoczesna i w minimalistyczna w swym luksusie.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Na terenie willi znajduje się basen, sauna i siłownia. Nowy właściciel będzie też miał do dyspozycji 5 sypialni (każda z łazienką) z bezpośrednim wyjściem na taras. Jest tu też przepiękny ogród z niesamowitym widokiem na zatokę.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Mini pałac w Saint Jeanette

Ostatnia dzisiejsza nieruchomość znajduje się w kolejnym malowniczym miasteczku Lazurowego Wybrzeża, czyli w Saint Jeanette. Patrząc na sposób, w jaki została wykończona można śmiało powiedzieć, że mamy do czynienia mini pałacem.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Co czeka na nowego nabywcę? 6 sypialni (każda z łazienką), kominek, taras, basen i ogród, a także kort tenisowy. Ale największą zaletą tej willi jest sposób, w jaki wykończono wnętrza – miłośnicy barokowego przepychu nie będą mogli oderwać oczu od znajdujących się tam mebli i drobiazgów.

fot. Crystal House

fot. Crystal House

fot. Crystal House

fot. Crystal House

Jestem bardzo ciekaw, która z zaprezentowanych nieruchomości podoba Wam się najbardziej – zostawiajcie informację w komentarzach.

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *