Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Dom w Kozinie: mazurska perełka

przez Posted on 0 No tags 3

Jednym z ulubionych przeze mnie aspektów mojej pracy jest to, że mogę pokazywać Wam najpiękniejsze mieszkania, apartamenty i domy. Tym razem moje zawodowe ścieżki zawiodły mnie do mazurskiego Kozina, gdzie znajduje się nieruchomość, o której dziś dla Was napiszę.

Gdzie jest Kozin?

Kozin to maleńka wioska nad jeziorem Jagodne, położona 13 km od Giżycka i 20 km od Mikołajek. Powstała w 1554 r. 9 lat temu wieś liczyła jedynie 107 mieszkańców. Taka lokalizacja to gwarancja ciszy i spokoju, a także możliwości obcowania z przepiękną mazurską przyrodą.

Działka

Działka, która przynależy do domów (tak, tak, liczba mnoga) liczy blisko 5 000 m2, czyli całkiem sporo. Jednak nie to jest jej największym atutem, a fakt, że położona jest w pierwszej linii brzegowej i ma dostęp do przystani na 5 łódek i do molo.

Domy

Na działce znajdują się dwa domy. Ten pierwszy ma ponad 90 m2 powierzchni, na których zaaranżowano salon z kominkiem, kuchnię, jadalnię, 2 sypialnie, łazienkę, WC i ogromny taras. Dzięki ogromnym przeszkleniom dom jest nie tylko bardzo słoneczny – dodatkowym bonusem jest przepiękny widok na jezioro Jagodne. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, co jest bardzo przydatnym aspektem, biorąc pod uwagę coraz upalniejsze lata. Ponadto dom jest pięknie wykończony i doskonale wyposażony – do jego aranżacji zastosowano najwyższej jakości materiały i sprzęty.

Specjalny łącznik pozwala dostać się do drugiego domu, który liczy 5 sypialni i z powodzeniem może służyć jako pensjonat.

Koniecznie obejrzyjcie film i zajrzyjcie na stronę mojej firmy, żeby zobaczyć jeszcze więcej zdjęć tej pięknej nieruchomości. Cena? 3 500 000 złotych.

 

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *