Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Usługi concierge: niemożliwe nie istnieje

przez Posted on 0 No tags 1

Od pewnego czasu planowałem uruchomienie usług concierge w ramach działalności mojej firmy Crystal House. Ostatnio stał się to dla mnie priorytetowy projekt, dlatego dziś mój wpis poświęcę właśnie tej tematyce.

Na czym polega usługa concierge?

O tym, że uruchomienie usługi concierge chodzi mi po głowie wiedzą ci, co czytają bloga od początku. Pisałem o tym w jednym z pierwszych moich wpisów na blogu. Jednak czas mijał, a ja byłem zajęty gdzie indziej. Ale w końcu nadszedł dobry czas i myślę, że już niedługo moja firma Crystal House będzie oferowała pomoc osobistego asystenta wszystkim tym, którzy takiego wsparcia potrzebują.

W ramach usługi concierge, można wyczarterować jacht. (źródło: unsplash.com)

Na czym polegają usługi concierge? W dużym skrócie to załatwianie dla kogoś różnych, często czasochłonnych i wydawałoby się niemożliwych do załatwienia rzeczy: organizowanie luksusowej podróży, zarządzanie nieruchomościami, zakup trudno dostępnych biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne czy „ogarnianie” przeprowadzki. A więc zarówno pomoc w życiu codziennym, jak i spełnianie zupełnie nietypowych życzeń i zachcianek.

Concierge pomoże znaleźć miejsca niedostępne dla zwykłych ludzi.

Jakie usługi concierge będzie świadczyć Crystal House?

To pytanie, które musiałem sobie zadać i oczywistym kierunkiem było wszystko to, co związane z nieruchomościami, a więc:

  • zarządzanie luksusowymi nieruchomościami,
  • przeprowadzki,
  • projektowanie wnętrz z wykorzystaniem mebli światowej klasy projektantów,
  • nadzorowanie robót remontowych,
  • zarządzanie instalacją wszystkich systemów domowych (monitoring, nagłośnienie, urządzenia smart home, techart),
  • wykończenie nowych nieruchomości pod klucz,
  • pozyskiwanie dla klienta osób, które będą zajmowały się jego nieruchomością (gosposi, ogrodnika, serwisu sprzątającego etc.).

Potrzebny na cito luksusowy samochód? Dla concierge to żaden problem. (źródło: Rolls-Royce)

Nie chciałbym jednak, aby concierge w Crystal House ograniczał się tylko do nieruchomości, dlatego planuję też wprowadzenie innych szytych na miarę usług. Szytych na miarę, czyli takich, które będziemy za każdym razem tworzyć od początku po to, aby nasi klienci mieli poczucie wyjątkowego traktowania ich potrzeb.

Będziemy organizować niepowtarzalne podróże do miejsc dostępnych dla wybranych, aranżować przeloty luksusowymi, prywatnymi jetami, pomagać w kupnie wymarzonego samochodu na całym świecie czy czarterować w imieniu naszych klientów najpiękniejsze jachty z załogą. Pomożemy wybrać wyjątkowy prezent dla najbliższych, a także zabierzemy na pokaz mody i zaoferujemy możliwość natychmiastowego dokonania zakupu produktów z kolekcji, niedostępnych w szerokiej sprzedaży.

Concierge zorganizuje też zakup i wykończenie mieszkania, a także przeprowadzkę.

Za całość działań będzie odpowiadał team ludzi, z którymi współpracuję od dawna i którzy się na tym znają. A zatem stay tuned: już niedługo, na stronie Crystal House wystartuje nowa zakładka. Niemożliwe nie istnieje, a ja zamierzam udowodnić to moim przyszłym i obecnym klientom 😉

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *