Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Usługi concierge… dla kogo?

przez Posted on 0 No tags 3

Często zdarza mi się mieć poczucie, że czas ucieka, a ja wciąż nie nadążam ze wszystkim. Praca pochłania większość mojej energii i czasu, dlatego często nie mam chwili na zorganizowanie innych ważnych w moim życiu rzeczy. Jakiś czas temu zainteresowałem się więc usługami concierge.

Zgłębiłem temat i muszę przyznać, że jest to spore ułatwienie. Zakres tego rodzaju świadczeń jest bardzo szeroki: od pomocy w życiu codziennym aż po niezwykłe życzenia, związane z organizacją wolnego czasu bądź wakacyjnej podróży. Concierge to odpowiedź na przeciążenie pracą i zmęczenie. Polski rynek w tym zakresie jest bardzo perspektywiczny.

Usługi concierge adresowane są zarówno do osób prywatnych, jak i korporacji. Korzystają z nich głównie przedsiębiorcy, tacy jak ja, menedżerowie i ludzie wolnych zawodów. Osobisty doradca wyręczy nas w rezerwacji hotelu, zakupie biletów na pociąg czy samolot, aranżacji spotkania czy organizacji wolnego czasu. Może pomóc również w zorganizowaniu opieki nad dziećmi czy zwierzętami, przypomnieć o umówionych spotkaniach czy spełnić niecodzienne życzenie, np. wyszukać romantyczne miejsce na kolację we dwoje.

Na polskim rynku usługi concierge są wciąż stosunkowo mało popularne, choćby ze względu na barierę finansową. Za pomoc osobistego doradcy zapłacimy co najmniej 15 tys. złotych rocznie. Niemniej, rosnąca liczba osób dobrze sytuowanych finansowo w naszym kraju, pozwala sądzić, że rynek będzie się rozwijał i w kolejnych latach pojawią się firmy wyspecjalizowane w tego typu usługach.

Jeśli interesują was tego rodzaju usługi, koniecznie zaglądajcie na stronę mojej firmy Crystal House. Już niedługo znajdziecie tam ofertę skierowaną do tych najbardziej zapracowanych. Stay tuned 🙂

#TBT #Thursday

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *